У Борисполі (Київська область) після вживання сурогатного алкоголю померли шестеро людей, ще один пацієнт – госпіталізований із тяжкими симптомами отруєння.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа даними Державної служби з питань надзвичайних ситуацій, інцидент стався вчора, 21 травня:
"22 травня о 06:45 до ДСНС надійшло повідомлення, що в м. Бориспіль попередньо внаслідок отруєння сурогатним алкоголем загинуло 6 осіб та 1 особа постраждала, які 21 травня були госпіталізовані до Бориспільської районної лікарні без свідомості. Дані особи (всього 7 осіб) вживали алкоголь в одному колективі в приватному будинку", - наголосили у відомстві.
Алкогольне отруєння: симптоми і наслідки
Такі випадки, на жаль, не поодинокі в нашій країні. І якщо кількість спиртного "з-під поли" хоч якось намагалися контролювати, втім його все одно знаходять охочі перехилити чарку-другу. Все тому, що не кожен поки що розуміє, які наслідки може спричинити така необачність. Найкраще про це можна дізнатися наочно.
Вплив сурогатного алкоголю на організм (інфографіка)
Відомо, що горілка незалежно від місця її придбання і виготовлення всмоктується з шлунково-кишкового тракту і дихальної системи і шкіри. А максимальний вміст в крові відбувається після 0,5 – 3 години після вживання алкоголю. Розподіляється в печінці в розмірі приблизно 100 – 125 мг / кг.
Симптоми алкогольного отруєння
розлади психіки – близько 2,0 проміле;
відсутність координації думок і дій – 3,0 проміле;
наркотичний сон, відсутність рефлексів – близько 4,0 проміле.
Слід відзначити, що етанол викликає помилкове відчуття тепла, яке може привести до гіпотермії, обмороження, що приводить до смерті. "Отруївся алкоголем", – часто кажуть після вживання великих кількостей етанолу. Отруєння іноді ототожнюється з симптомами інтоксикації.
Додаткові показники етанолового отруєння:
пітливість;
судоми і озноб;
блювота;
переохолодження;
задишка;
втрата свідомості.
Дивіться: що робити при алкогольному отруєнні?
Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені назвали смертельну дозу пива - приблизно 1 відро за один раз. Приблизно стільки максимально може вмістити людський організм. Для чоловіків відносно безпечними дозами на місяць вважається 1,3 літра пива, вина 0,5 і 0,15 л горілки. Для жінок, як стверджують дослідники, цю дозу варто зменшити вдвічі. Крім того, деякі іноземні медики не виділяють такий категорії, як безпечна кількість алкоголю і пропонують віднести алкоголь до категорії отрут.