В Україні з вересня 2018 року будуть штрафувати водіїв, які порушують правила паркування та стоянки.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
У тому випадку, якщо припаркований автомобіль буде заважати дорожньому руху або ж і зовсім блокувати його, то у поліцейських з'явиться право евакуювати його:
"У нас завжди була проблема з накладенням штрафів на порушників. Адже працівник поліції не мав права виписувати штраф при відсутності водія. Автомобілісти, коли бачили поліцейського біля своєї машини, просто чекали, поки той поїде на наступний виклик. Завдяки змінам буде менше приводів для корупції. Адже немає прямого контакту водія з інспектором, який виписує штраф", - пояснив автоюрист Володимир Караваєв.
Популярні новини заразЗлидні чи гідна старість: якою пенсією "віддячать" українцям, які працювали за копійки Залишиться тільки жебракувати: від України вимагають підвищення тарифів З травня тариф на електроенергію може зрости на 64%: пільгові тарифи зникнуть Пенсійну картку заблокують: що не варто робити пенсіонеруПоказати ще
Якщо ж порушник правил сплатить штраф протягом 10 днів, то отримає знижку в розмірі 50%. У тому випадку, коли водій не буде оплачувати штраф понад 30 днів, йому доведеться погасити його у подвійному розмірі.
За даними аналітиків порталу "Слово і Діло" тільки за минулий рік наша країна втратила 18,5 млрд грн несплачених за "евробляхи" податків. А штрафи, які були отримані за прострочені ввізні авто, ніяк не можуть компенсувати ці втрати.
За даними ГФС вони складають 166 млн грн.
Сама ж реєстрація місця проживання носить виключно інформативний характер, тобто, людина просто повідомляє державі про те, де він проживає.
До прийняття нового закону на реєстрацію відводилося всього 10 днів, а на реєстрацію дітей - один місяць. Тепер же для дорослих цей термін подовжено до 30 днів, для дітей - до трьох місяців.