Сканадально відома українська письменниця Лариса Ніцой заявила, що владі необхідно активно застосовувати методи заохочення і покарання для впровадження державної мови в усіх сферах життя.

Про це вона зазначила в ефірі одного з телеканалів.

Варто відзначити, що сама письменниця зовсім нещодавно повернулась з Карпат, де її запросили попрацювати у звичайному дитячому таборі, де вона відразу ж захотіла випробувати свої "ідеї".

"Приїхало багато російськомовних дітей і були вожаті-виховники. Я сказала - значить так, виховники, у нас україномовний режим у таборі. Ви з дітьми говорите виключно українською мовою. Один вожатий сказав, що не любить українську мову, одна виховниця сказала, що її ненавидить. Я сказала - це ваша особиста справа. За кожну російськомовну ситуацію з дітьми з вашого боку ви штрафуєте на 50 грн", - розповіла вона.

Вона відзначила, що створила "систему", яка заохочувалаб дітей використовувати при виконанні поставлених завдань лише державною мовою. При цьому, за її словами, дітей ніхто не штрафував, ніхто не змушував говорити українською мовою, але їм запровадили заохочення.

"Я дітям сказала - між собою можете говорити будь-якою мовою, але в публічному просторі готувати газету, презентацію, виступати, ви повинні українською мовою. За це ви отримаєте додаткові цукерки. Діти у нас заохочувалися, щоб українською мовою виступати. А в особистий простір я не лізла і привчала, що є особистий простір і публічний. І покарала вихователів - деякі вихователі поїхали додому, не дорахувавшись до зарплати 500-600 грн", - зазначила Ніцой.

Популярні новини зараз

Українці розчавили технології Росії супер-всюдиходом: "Це не Sherp, це дещо крутіше"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

"Це маленька модель країни, насправді вона безболісна. Ніхто нікого не примушував, фізичних покарань не застосовував, але це діє. А от дорослих, які все розуміють і йдуть на принцип - караємо", - додала письменниця.

Варто відзначити, що раніше скандально відома українська письменниця Лариса Ніцой, нещодавно обізвала абсолютного чемпіона Олександра Усика боягузом, виклала "викриває" пост проти спортсмена.

Ніцой опублікувала на своїй сторінці фото, на якому Усик нібито одягнений у футболку "Руху сорок сороків", яке підтримує невизнані "республіки" "Л/ДНР". Проте, користувачі слабо вірять у достовірність цих фото, вважаючи їх просто "відфотошопленими".

"Мені вчора на телебаченні журналісти показували фото чемпіона в зоні АТО і розпитували, що я про це думаю. У мене є для журналістів зустрічне фото і хочу їх запитати, що вони думають про "Рух сорок сороків" в москві? Рух підтримує ДНР. Має свої фірмові червоні кофтинки. Відзначився своєю підтримкою лже-республік на окупованих територіях і точно в такій же кофтині того Руху красується красава-кумир-чемпіон. Що за такий фейк гуляє по інтернету про чемпіона в футболочці підтримки ДНР?" – написала Ніцой.

Лариса Ніцой: Угорська меншина асимілює українців на Закарпатті

Нагадаємо, Фаріон захотіла втілити головну мрію Ніцой.

Як повідомляв "Знай.ua" скандальна письменниця заявила, що всі українці - це росіяни.

Також "Знай.ua" писав, що Ніцой написала гучного листа Порошенку.