44-річний росіянин Анатолій Поляков, колишній полонений терористів "ЛНР", який сьогодні очолює "Українську асоціацію військовополонених", розповів, які жахи він пережив в полоні.

Поляков приїхав в Україну ще в грудні 2013 року підтримати Євромайдан. А коли Путін розв'язав війну на Донбасі, Анатолій став волонтером, допомагав українцям, які залишились на окупованій території та займався обміном полонених.

А навесні 2015 року сам потрапив в полон до луганських сепаратистів і дев'ять місяців провів у їхніх застінках.

Перший місяць Анатолій Поляков провів на бетонній підлозі камери з мішком на голові, скутий по руках і ногах.

"Якщо говорити про мій власний досвід, то перший місяць був дуже складним. Весь цей час я сидів прикутим до труби з мішком на голові. Ну іноді ще прикладом отримував. Один раз на добу виводили ввечері в туалет і раз годували. Піднімали мішок до сюди (показує на рот. - Ред.), давали трохи поїсти і знову сидиш. на ніч знімали пластикові наручники, я по трубі спускався і якось спав. Ще не раз імітували розстріл і т.д ", - розповів Поляков в інтерв'ю "Обозревателю".

Популярні новини зараз
РФ може відкласти наступ через несподівані обставини Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще

За словами полоненого, в певний момент він вже змирився зі смертю.

"Для тебе вона вже здається порятунком. Єдине, про що я просив - щоб не знущалися над моїм тілом, а передали дружині. Але у відповідь я тільки отримував зайвий раз по голові. Говорили ще:" Ми ж люди, а не звірі. Навіщо ти нам потрібен? Ми тебе спокійно розстріляємо і все ", - поділився спогадами колишній полонений.

Анатолій Поляков в гостях у Ольги Герасим’юк:

Як повідомляв портал "Знай.ua", відважна українка, яка нині проходить службу в медбатальйоні "Медекс" під позивним Еріка, розповіла про свій полон в "ДНР" і про те, що їй довелось пережити.