Спочатку аналізи: нові правила змусять українців відмовитися від весіль

поділитись
Нові правила шлюбу глибоко шокували українців

Тепер для того щоб вступити в шлюб щирих і світлих почуттів недостатньо.

Український уряд затвердив Державну соціальну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року.

Цю інформацію повідомляє Урядовий портал, передає Політека.

Олександра Чуркіна, заступник міністра соціальної політики, розповіла, що міністерство запропонувало внести добровільне безкоштовне обстеження на наявність TORCH-інфекцій.

Це обстеження посприяє зниженню рівня неблагополучної вагітності, вроджених захворювань, а також поліпшить рівень охорони здоров'я в Україні.

"Програма буде реалізовуватися за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів та за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством України", - розповіла Чуркіна.

Крім того, заступник міністра додала, що TORCH-інфекції призводять до серйозних аномалій при формуванні плоду. У 80% випадків при наявності вірусу, який долає фетоплацентарний бар'єр у зародка з'являються патології в розвитку несумісні з життям. Більше того, віруси, які відносяться до групи TORCH-інфекцій, призводять до сильних генетичних аномалій, в результаті чого народжуються діти-інваліди.

"Коли майбутнє подружжя буде приходити в Рагси і подавати заяву про реєстрацію шлюбу, то будуть отримувати направлення на добровільне обстеження на TORCH-інфекції. Саме ці інфекції, якщо знаходяться в організмі дорослої людини, то мають великий вплив на здоров'я новонародженої дитини", - уточнила Чуркіна.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", відомо, що деякі жінки рвуться в шлюб, як ніби їм там медом намазано. Чоловіки, надумавшись одружитися, цим користуються, і ходять, надувши щоки – мовляв, попляши переді мною, може, тоді й візьму тебе заміж.

Між тим, шлюб припускає не тільки радості, але й самообмеження. І поряд з плюсами в ньому є і мінуси. Які?

- Не можна більше вибирати чоловіків, фліртувати і ходити на побачення. Можливо, це досить легко переживається в 50-60 років, але коли тобі 20-30 років, доведеться докласти чимало зусиль, щоб відмовитися від привабливих пропозицій.

Автор матеріалу: 
Женя Степко
Теги: 
весілля, шлюб, інфекції, тест, дитина, чоловік, дружина
Україну накриють дощі з грозами, температура підніметься до +32
0
0
14:30 21.07.2018
Військовий парад традиційно відбудеться 24 серпня в Києві на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності
0
0
14:21 21.07.2018
20 липня відбулась жахлива автокатастрофа під Житомиром
0
0
13:36 21.07.2018
У скільки і де дивитися головний бокс цього літа
0
0
13:30 21.07.2018
На деле было около 30 человек, 20 из которых были нанятые бабушки
0
0
13:22 21.07.2018