Негативний результат показав токсикологічний аналіз крові актриси, яка звинуватила французького режисера Люка Бессона в тому, що він підсипав їй наркотики в чай і зґвалтував.

Нагадуємо, що деякі наркотичні речовини неможливо ідентифікувати токсикологічним тестом. Звинувачення з Люка Бессона все ще не знято.

Нагадаємо також, 27-річна актриса Сан Ван Рой (Sand Van Roy) написала скаргу в тому, що після випитої з Бессоном чашки чаю вона відчула слабкість, а коли прокинулася, то зрозуміла, що була піддана сексуальному насильству з боку режисера.

"Знай.uа" нагадує, що чергова зірка потрапила в мережі звинувачень, які зараз надходять на адресу різних артистів одне за іншим. Оскароносний актор виступив з заявою після того, як на CNN з'явилася інформація про його "неналежну поведінку".

Популярні новини зараз

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

За повідомленнями CNN, жінки стверджують, що актор чіпав їх проти волі, відпускав недоречні коментарі про фігури і намагався підняти спідниці на знімальному майданчику кінокомпанії зірки Revelations Entertainment.

У загальній складності 16 жінок говорили з нами про Фримене в рамках цього розслідування, вісім з них заявили, що стали жертвами домагань чи неприйнятного поведінки.

Звинувачений літній артист негайно виступив із заявою у відповідь, в якому вибачився перед тими, кого міг випадково образити.

"Будь-хто, хто знайомий зі мною або працював, знає, що я не той, хто навмисно ображає або свідомо змушує кого-небудь відчувати себе ніяково. Я вибачаюся перед усіма, хто відчував себе некомфортно, — це ніколи не було моєю метою".


Також нагадуємо, у Швеції парламент прийняв законопроект про захист жінок від насильства, згідно з яким чоловік зобов'язаний перед сексом отримати згоду з боку жінки. В іншому випадку це буде вважатися зґвалтуванням.

Під час голосування 24 травня шведські депутати схвалили відповідні зміни в законодавство 257 голосами. Закон вступає в силу 1 липня.
Справа про згвалтування можуть завести, навіть якщо статевий акт був добровільний і ніякого фізичного примусу не було. Чоловік повинен отримати усну згоду, якщо партнер явно не сигналізує про своє бажання і згоду діями.