Державний департамент Сполучених Штатів бажає отримувати інформацію про імена користувачів у соцмережах від всіх прохачів американської візи.

Цю інформацію повідомляє Associated Press.

"Держдеп збирається вимагати від усіх претендентів на візу США подавати свої імена в соціальних медіа, попередні електронні адреси та номери телефонів, значно розширивши кількість відмов адміністрації Трампа потенційним мігрантам і відвідувачам країни", — говорить видання AP.

Адміністрація президента США говорить, що нововведення буде стосуватися всіх претендентів на візи.

"Нові правила будуть застосовуватися до практично всіх претендентів на імміграційні та неімміграційні візи. За оцінками департаменту, згідно з документами це вплине на 710 тисяч заявників на імміграційну візу і на 14 мільйонів неімміграційних візових заявників, у тому числі тих, хто хоче приїхати до США для ведення бізнесу або навчання", — зауважує агентство.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Українцям готують тарифний удар після опалювального сезону Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку
Показати ще

Якщо ці вимоги приймуть, то кожен у заявках на візи буде зобов'язаний вказувати усі свої імена в соціальних мережах за останні п’ять років. Заявники зможуть додати інформацію про свої сторінки у тих соцмережах, які будуть відсутні в списку.

Крім цього, заявникам необхідну буде зазначити номери телефонів, статуси про поїздки та депортації за останні п’ять років. Також у заяві буде питання про те, чи були задіяні члени сім’ї заявника в терористичній діяльності. Цих вимог зможуть уникнути лише претенденти на окремі типи дипломатичних та офіційних віз.

Зазначимо, що раніше дані про сторінки в соцмережах, електронну пошту та номери телефонів вимагали від тих заявників, яких вибрали для додаткової проверки. Зокрема це стосувалося людей, які відвідували території, контрольовані терористичними організаціями. Щороку в цій категорії налічується близько 65 тисяч осіб.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Светлана Залищук, народный депутат, не исключает, что некоторые сотрудники Государственной миграционной службы Украины сотрудничают со спецслужбами иностранных государств. Об этом она сообщила во время брифинга в Киеве.