Вчені намацали відповідь на цікаве запитання - коли з'явилися бабусі. Виявляється, не так уже й давно.

Практично у кожного з нас є бабуся, але мало хто замислювався над тим, чи завжди у людини в родині був такий родич.

На зорі цивілізації тривалість життя homo sapiens була не така вже й висока. Люди жили максимум до 40 років, помираючи, так би мовити, у розквіті сил.

Втім, більшість чоловіків і жінок не доживали навіть до того віку, коли їхні діти стануть дорослими і продовжать свій рід. Тож онуків у більшості випадків вони не бачили, а отже, не ставали бабусями і дідусями.

Лише коли у наших предків почали розвиватися мислення і пам'ять, якість їхнього життя стала поліпшуватися. А разом із нею - і тривалість.

Популярні новини зараз

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

Унаслідок цього, літні жінки, в яких уже згасали репродуктивні функції, стали допомагати своїм донькам виховувати вже наступне покоління дітей. Вони ділилися життєвою мудрістю, оберігаючи і покращуючи свій рід. Так і з'явилися перші бабусі.

На жаль, гіпотеза ніяк не допомогла встановити точний час їх появи. Однак, на думку фахівців, сталося це досить нещодавно. І, до речі, людина - єдиний ссавець, у якого в "зграї" існує така роль.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вчені наблизилися до розкриття однієї з головних таємниць старовини.