Стати донором - місія почесна і в принципі неважка. Але незважаючи на благородність і простоту, підходить для цього далеко не кожен.

У сучасному світі через екологію та клімат майже у кожного знайдеться якесь захворювання. Портал Clutch розповідає, які з них закривають дорогу до донорства.

Що ж, давайте дізнаємося разом.



Паразитарні та інфекційний хвороби:

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків
Показати ще

СНІД, сифіліс (набутий чи вроджений), позитивний результат дослідження на маркери вірусних гепатитів, гепатити вірусні, все туберкульозні форми, хвороба Крейтцфельдта-Якоба, токсоплазмоз, тиф, лейшманіоз, лепра, туляремія.



Соматичні захворювання:

  • злоякісні пухлини і утворення, хвороби крові, органічні захворювання ЦНС, повна відсутність слуху і (або) мови, захворювання психіки, наркоманія, алкоголізм, серцево-судинні захворювання (гіпертонічна хвороба 2-3 ступеня, ішемічна хвороба серця, аритмія, атеросклероз, вади серця, тромбофлебіт)
  • хвороби органів дихання (бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба, емфізема легенів, обструктивний бронхіт, пневмосклероз);
  • захворювання органів травлення (ахілічний гастрит, виразка шлунка і дванадцатіпалой кишки)
  • захворювання печінки і жовчних шляхів (у тому числі токсична природа і неясна етіологія, калькульозний холецистит);
  • ниркові захворювання (дифузні і вогнищеві ураження нирок, сечокам'яна хвороба)
  • захворювання сполучної тканини, променева хвороба, хвороби ендокринної системи, хвороби ЛОР-органів (нежить, інші гострі та хронічні важкі гнійно-запальні захворювання)
  • хвороби очей (висока міопія - 5 діоптрій і більше, трахома, повна сліпота, залишкові явища увеїту)
  • шкірні захворювання (псоріаз, еритродермія, екзема, червоний вовчак, пухирчасті дерматози, грибкові і гнійничкові ураження);
  • остеомієліт, операції з приводу ампутації або резекції органатрансплантаціі тканец і органів.

Люди, які страждають від вищеназваних захворювань, не можуть стати донорами незалежно від того, як давно вони хворіли і як подіяло лікування.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як австралієць врятував два мільйони дитячих життів.