У мережі показали, якою було студентське життя сотню років тому, і чим воно відрізняється від сучасного.

Про це повідомляє портал Рoliteka.

Відомо, що за цей час змінилося багато чого. Так, наприклад, чорнило змінили на гаджети, а замість листів рідним, студенти стали відправляти повідомлення в месседжерах.

У дореволюційні роки знання могли отримувати небагато. В університетах та академіях вчилися нащадки дворян, військових, духовенства та міщан. А ось діти царів отримували домашню освіту.

Так як раніше не було інтернету, студенти отримували свої знання з лекцій та книг, засиджуючись у бібліотеках до пізнього вечора.

Популярні новини зараз
Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося
Показати ще

Жили діти в основному на знімних квартирах, так як в гуртожитках панував тотальний контроль. За мешканцями стежили цілодобово.

Після 1917 року ситуація кардинально змінилося: вища освіта стала доступною всім, робітники та вихідці з простих сімей отримували певні пільги.

Сьогодні студенти вже не простоюють годинами в бібліотеці, вони можуть знайти все необхідне в інтернеті. Більшість з них практично не беруть до рук зошити, замінивши їх на гаджети.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", першокурсники перетворили парк столичного вишу на смітник.