В Україні більшість студентів після закінчення університету не можуть влаштуватися на роботу за фахом. Згідно статистичних даних, таких випускників – щонайменше третина.

Про це йдеться у сюжеті "24 каналу".

Половина респондентів зізналися: заробітної плати не вистачає навіть на найбільш необхідні речі, адже без досвіду отримувати достатній прибуток майже неможливо.

Молоді спеціалісти все більше скаржаться на те, що пошуки оптимальної вакансії можуть займати від кількох місяців до півроку. Втім, часто можна знайти програми стажування, які розраховані саме на спеціалістів-початківців. Тут вимоги більш лояльні, адже роботодавці ставлять задачу перш за все проявити свої вміння та ентузіазм.

На початку стажування більш за все звертають увагу на активність,рівень комунікабельності в колективі, орієнтацію на спільний результат. Важливо також бути стресостійким та володіти мінімальними навиками менеджменту – саме це можна зустріти серед базових вимог.

Популярні новини зараз
Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Українцям готують тарифний удар після опалювального сезону Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

За словами начальника управління Державної служби зайнятості Марії Богуслав, подібних навиків, нажаль, не отримати в українських університетах, адже вони більш орієнтовані на теорію, ніж на практику.

Випускники нерідко не вміють правильно оформити резюме, вважаючи, що воно являється одним із найголовніших козирів, але роботодавці все одно роблять остаточний висновок тільки на співбесіді.

В середньому молодим фахівцям пропонують зарплату не більше 4 тисяч гривень, але поступово можна розраховувати на її підвищення, якщо за кілька місяців показати свою наполегливість.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні значно виросла загальна сума боргу по зарплаті – протягом останнього часу цей показник збільшився на 12,3% тільки у столиці.