В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун попередила українців, що світом шириться епідемія.

Про це повідомляє Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook, передає Politeka.

Так, вона відзначає, що перелякані страшними міфами і непідтвердженими, але гучними легендами, люди ставлять під сумнів факти, і давно доведені наукою істини.

"Хворобу" вона назвала епідемією недовіри науці.

"Бояться, що вакцини викликають аутизм, хоча це неправда. Люди готові повернути жахливі хвороби в реальність 21 століття, ніж повірити науці і вакцинуватися. Навіть те, що науці вдалося подолати віспу, а вакцини від поліомієліту рятують життя 400-500 тисячам дітей щорічно, не є переконливим для них", – скаржиться Супрун.

Довіряють Google більше, ніж досвіду лікарів, користуються гомеопатією, відкидаючи медицину. Не вірять в небезпеку кліматичних змін, бояться генномодифікованих продуктів – на жаль, прикладів, як страх і недовіра фактам гальмують науковий прогрес, чимало. Це все заважає науці рятувати планету і людей, які потребують допомоги.

Популярні новини зараз
Путін може розпочинати війни в Україні і далі, експертка розповіла правду про диктатора: "Мета Росії - не контроль" Контранступ ЗСУ буде потужнішим, ніж під Харковом: генерал розповів, як посипляться росіяни Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування
Показати ще

Через маніпуляції, спотворення інформації і недовіру до науково підтверджених фактів існує небезпека, що ми розучимося розрізняти, що є правдою, а що ні. А це дуже небезпечно для здоров’я і життя всіх нас. Є тільки один шлях не допустити цього – критичне мислення.

“Не приймайте все як належне. Вимагайте підтвердження, будьте уважні і в міру скептиками. Обробка фактів – це те, що допомагає нам вибрати вірний шлях і пізнати правду. Важливі слова Нілу Деграса Тайсона про науку сьогодні вкрай актуальні”, – резюмує Супрун.

Однак користувачі соціальної мережі “ставлять на місце” Супрун, наголошую, що в Україні легко можна купити диплом лікаря.

"Шановна Уляна Супрун! Коли сімейний лікар на скаргу гіпертермія більше 1 місяця ставить діагноз "порча" (!) і прописує піти висповідатися, то знаєте, Гугл починає вселяти більше довіри. На жаль! Ви підняли їм зарплати, придумали декларації, але знань це т .н. лікарям не додало. Температура у мене вже другий місяць, з ураженням суглобів і печінки. Другий сімейник запропонував попити седатікі від нервів. Спасибі за реформу!", – скаржиться Тетяна Пономарьова.

"Може не треба довіряти користувачам науки – напр. медикам, лікарям які купили свої дипломи!", – згоден Чрестіцкій.

Крім того у Міністерстві охорони здоров’я попередили про небезпеку, яка підстерігає українців в літній період. 70 ℃ – до такої температури нагрівається панель автомобіля на сонці в звичайний жаркий день протягом однієї години. За результатами дослідження Університету Арізони (США), в таких умовах однієї години вистачить, щоб дитина постраждала від теплової травми, якщо він залишиться в закритому автомобілі. Якщо авто буде в тіні, то цей час збільшується до 2-х годин. При різних умовах, ступінь перегріву може навіть стати смертельно небезпечною.

Флюорографія для всіх - не найкращий спосіб виявлення туберкульозу, - Супрун

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що жорстокого зама Супрун вирішили виправдати.