МОЗ вимагає допустити лікарів до українських політв'язнів.

Про це повідомила в.о. міністра Уляна Супрун в Twitter.

Вона також опублікувала лист за своїм підписом до глави МЗС Росії Сергія Лаврова і міністра охорони здоров'я Росії Вероніка Скворцової, датоване 29 травня.

"Міністерство охорони здоров'я України звертається з вимогою допустити українських і міжнародних лікарів і представників міжнародних медичних організацій до українського політв'язня Олегу Сенцової і іншим затриманим чи засудженим громадянам України, з метою оцінки їх стану здоров'я", - йдеться в листі.

Популярні новини зараз

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Показати ще

Раніше "Знай.ua" писав про те, що заступник в. о. голови Моз України Уляни Супрун Олександр Лінчевський викликав гнів користувачів мережі своєю заявою про те, що витрачати гроші на онкохворих недоцільно, оскільки "вони все одно помруть".

Користувачі нагадали чиновнику, що буквально кожен знаходиться в зоні ризику.

"Бумеранг запущений", - пишуть вони.

Зокрема, журналістка Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що знала, що Лінчевський незабаром "проявить себе у всій красі".

"Я знала, що рано чи пізно доктор Лінчевський проявить себе у всій красі, а не тільки в тапках. Тому що божевілля довго не може ховатися під маскою реформатора. «Навіщо давати гроші онкохворим, якщо все одно вони здохнуть?» - вважає пан Лінчевський. Це не применшує факти корупції, які є при роздачі грошей на таке лікування. Але сам підхід МОЗа... загалом, головне, мочіть манту і сидите на холодному. І бережіть себе від Лінчевського", - написала вона.

Нагадуємо також про те, що відома своїми корисними порадами в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пояснила, що необхідно робити при гострих болях у спині.

Про це міністр написала на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, фізичні вправи дуже важливі і якщо б вони були таблетками, то лікарі б прописували кожному. Особливо, якщо це стосується болю в спині. Глава Моз повідомила, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), близько 80% дорослого населення мають особистий досвід болю в спині.