Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун дала жителям України кілька порад, як пережити "важкі" понеділки. І навіть розмістила тематичне відео на своїй офіційній країні в Facebook.

Важкий початок робочого тижня, занепокоєння і стрес, за твердженням жінки – звичайні речі. І вона пропонує варіанти ефективної боротьби зі стресовими станами.

"Перевантаження на роботі, проблеми в сім'ї або інші проблеми, які починають траплятися щодня, можуть призводити до хронічного стресу. Якщо день у день перебувати в такому стані — це починає впливати на роботу мозку", - пише Супрун.

Хронічний стрес, за її твердженням, негативно впливає на ефективність роботи, навчання і навіть спілкування з іншими людьми. Крім того, може призвести до депресії.

Популярні новини зараз

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Показати ще

Супрун радить протистояти цим станам з допомогою медитації. Саме вона в поєднанні з регулярними фізичними вправами є найбільш потужним зброєю" для контролю стресу.

При цьому в. о. міністра охорони здоров'я пропонує вибирати вид активності по душі. Але при цьому вона підкреслює, що фізичні навантаження повинні стати невід'ємною частиною життя.

Крім того, Супрун опублікувала інструкцію, як займатися спортом, якщо ви дуже багато працюєте і думаєте, що у вас немає часу на регулярні тренування.

"Спробуйте дотримуватися цих порад, і ви побачите, як поліпшується не тільки ваше фізичне самопочуття, а ви стаєте більш стійкими і успішними", - резюмує Супрун.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун нагадала лікарям про важливість миття рук і надала мальовану інструкцію по техніці гігієни.

"Такі прості речі, як миття рук, рятують життя. Однак ми часто забуваємо про них", - написала Супрун у себе в Facebook.