Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун нагадала лікарям про важливість миття рук і надала мальовану інструкцію по техніці гігієни.

"Такі прості речі, як миття рук, рятують життя. Однак ми часто забуваємо про них", - написала Супрун у себе в Facebook.

Так, вона пише, що, незважаючи на доступність сучасних методів дезінфекції, ризики отримання інфекції під час перебування в медичному закладі залишаються високими. Найбільш поширеними наслідками ігнорування правил гігієни є інфекції сечовивідних шляхів та післяопераційних ран, пневмонія та інфекції кровотоку, які можуть передаватися через дотик медичних працівників до пацієнтів.

Популярні новини зараз
Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

"З кожних 100 госпіталізованих пацієнтів щонайменше 7-10 отримують інфекцію саме таким шляхом", - додала чиновник

Тому Супрун закликала лікарів бути уважнішими і надала наочну інструкцію.

Зв’язок між миттям рук та поширенням інфекційних захворювань було встановлено лише два століття тому. Проте сьогодні...

Posted by Уляна Супрун on Saturday, 5 May 2018

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", лікарі і особи, які підписують декларації про вибір лікаря в медустановах, не мають права вносити в систему персональні дані без вашого підпису пацієнта. Про це заявила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

Супрун уточнила, що українці можуть подавати заяву про припинення декларації у довільній формі або підписати декларацію з іншим лікарем – попередня декларація в системі автоматично анулюється.

Нагадаємо, Уляна Супрун поділилася інформацією та посиланнями на результати досліджень про шкоду гіподинамії. Сидячий спосіб життя — вірус сучасного суспільства. По своїй шкідливості його можна порівняти з курінням.

Тривале сидіння і відсутність активності підвищують ризик виникнення серцево-судинних захворювань, ожиріння, проблем з опорно-руховим апаратом, діабету 2-го типу і навіть деяких видів раку.

Такий спосіб життя є причиною 9% передчасної смертності серед всього населення світу. Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я дає поради по гіподинамії.