В. о. міністра охорони здоров'я України Ульяна Супрун розкритикувала нав'язування і саму наявність в лікарнях і клініках бахіл. Крім того, вона пояснила, чому вони необхідні лише в операційних.

"У клініках розвинених країн навряд ви побачите людей, які прийшли провідати родича або очікують лікаря, в бахілах. Більше того, жодних нормативних документах в Україні немає вимог, які зобов'язують пацієнтів та відвідувачів носити бахіли у всіх приміщеннях лікарень", - розповіла Супрун.

В. о. міністра впевнена, що бахіли необхідні лише в операційних і приміщеннях, які вимагають асептичних умов, тобто там, де проводяться інвазивні втручання та існують ризики виникнення і передачі інфекції.

"Ініціатива одягання бахіл кожного, хто переступає поріг лікарні, зазвичай йде від медустанови. І має на меті зменшити роботу прибиральниць, а іноді і нажитися за рахунок гаманця пацієнта", - обурюється Супрун.

Популярні новини зараз
Війна не закінчиться ні в 2024, ні навіть у 2025: переможниця "Битви екстрасенсів" розповіла про вихід на кордони 1991 року Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Київстар раптово змінює тарифи: що стосується всіх абонентів Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

З нею погодилися коментатори, які згадали свої історії з життя, коли їм пропонували заплатити за бахіли і іронічно зауважили, що Супрун зазіхнула на святе.

Дивіться Супрун про флюорографії:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про безпеку плавання після прийому їжі та вживання алкоголю. Про це вона написала у Facebook.

В суспільстві існує поширена думка про те, що якщо побігти купатися відразу після щільного обіду, то можна потонути. А ось Уляна Супрун вважає, що плавання відразу після їжі не більш небезпечно для життя, ніж плавання через дві години після неї або ж взагалі на голодний шлунок.

За словами в. о. міністра охорони здоров'я, під час травлення, організм дійсно направляє кров до шлунку, тим самим зменшуючи кровоток до активних м'язів.