Понад тисячу так званих груп смерті закрили правоохоронці в соціальних мережах, тим самим "повністю ліквідувавши цю проблему".

Принаймні, так під час брифінгу стверджував голова Нацполіції Сергій Князєв. Він підкреслив, що уникнути нових дитячих жертв вдалося за допомогою зусиль кіберполіції:

"Хочу згадати нашу реакцію щодо злочинів, об'єктами яких стали неповнолітні, так звані групи" Синій кит". Ті дії, які проводила кіберполіція разом з іншими кримінальними підрозділами, унеможливили, мінімізували людські втрати, в першу чергу серед дітей… Ми заблокували понад тисячу таких груп смерті в соціальних мережах, і ця проблема майже зникла на сьогоднішній день ", - запевнив він.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 7-13 квітня для всіх знаків Зодіаку: Тільцям не позіхати, Дівам зібратися, Стрільцям ризикнути Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері Субсидії за новими правилами: кому доведеться оплачувати комуналку власним коштом Українцям відключатимуть електроенергію: кому доведеться жити при свічках
Показати ще

Втім, не так давно почала розповсюджуватися інша, не менш загрозлива гра під назвою "Червона сова". Тривалість її – щонайменше 12 ночей. Весь цей час дітей змушують не спати, надсилають їм повідомлення жахливого змісту.

Батьків вже попереджали, як слід поводити себе, якщо помітили дивний стан апатії в дітей: надати всю можливу моральну підтримку, а якщо не можуть впоратися самотужки, краще відвести на прийом до психолога.

Дивіться: студент з Миколаєва зімітував суїцид та викрив куратора "Синіх китів"

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні набирає обертів смертельно небезпечна "гра", яка у порівнянні із сумнозвісними "Синіми китами" ще більше змінює свідомість підлітків, доводячи їх до самогубства.