Експерти кажуть, що захист майна власника нерухомості залежить далеко не від заходів обережності, але і від загальної криміногенної ситуації в районі розташування власності.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДуже важливим є той факт, що перед покупкою житлової нерухомості важливо оцінити не тільки стан об'єкта і будівлі в цілому, але і поцікавитися кількістю скоєних квартирних крадіжок у районі передбачуваної. Так як велика кількість зареєстрованих правопорушень збільшує ризик, що житло можуть пограбувати. Про це пише портал "Політека".
Таким чином, за інформацією Головного управління Національної поліції стало відомо, в яких районах Києва було зафіксовано максимальну і мінімальну кількість квартирних крадіжок у першому півріччі 2018 року.
Так, в період з січня по червень 2018 року в столиці зареєстровано 15 116 крадіжок. Виходячи з кількості злочинів, безпечно купувати житлову нерухомість в Печерському районі.
За аналізований період скоєно 522 квартирні крадіжки. В число лідерів з безпеки входить Подільський район з показником — 607 крадіжок за півроку. Далі цифри практично не відрізняються: Святошинський — 1357 крадіжок, Дарницький — 1509, Оболонський — 1586, Деснянський — 1620, Дніпровський — 1737, Голосіївський — 1785, Солом'янський — 1792 крадіжок. І, нарешті, найнебезпечнішим є Шевченківський район, де за 6 місяців 2018 року зареєстровано 2178 правопорушень.
Слід зазначити, шахрайство з банківськими картами в Україні лише набирає обертів, незважаючи на численні попередження фінансистів і навіть Нацбанку, українці, масово опиняються на гачку у зловмисників.
Крім того, самі злочинці винаходять все нові трюки, щоб виманити у довірливих громадян дані банківських карт – номера, строку дії та CVV/CVC-код, знаючи які можна здійснити операції з карти онлайн або оплатити покупки.
Нагадаємо, названо найнебезпечніші знаки Зодіаку.
Як повідомляв Знай.uа, сотня лавок зникла з одеського парку за одну ніч.
Також Знай.uа писав, спритний крадій показав, як взяти бажане за 30 секунд.