У великих містах вже звикли до того, що на вибілених парканах, залізних дверях під'їздів свої послуги пропонують сантехніки, плиточники, ремонтники електроприладів. Причому, вся ця "реклама" часто нанесена такою фарбою, яку ні відмити, ні віддерти неможливо.

Таким вуличним піаром скористався і житель Дніпра - фахівець з печей, камінів, димоходів. Чоловік буквально атакував місто своїми оголошеннями, наносячи їх термоядерною чорною фарбою. Текст простий і лаконічний: пічник і номер телефону.

Тисячі написів замальовували комунальники, але оголошення з'являлися на вулицях знову і знову. Вандал був настільки невловимий, що нікому не вдавалося його побачити. Зловити його намагалися і місцева влада, і поліцейські, але безрезультатно.

Допомогли місцеві активісти. Вони зателефонували за вказаним номером і сказали, мовляв, потрібно полагодити камін. Чоловік, який прийшов на виклик, представився Олександром. А коли дізнався, що замість ремонту буде покарання за розмальовані стіни – вибухнув обуренням. Він заявив, що до такої популяризації своїх послуг його змусили обставини і як чинити по-іншому, якщо на рекламу грошей просто немає?

З хуліганом провели профілактичну виховну бесіду, а в мерії на Олександра склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою.

Популярні новини зараз

Головні новини за 1 грудня: українців закриють дома на локдаун, а чоловіків відправлять в декрет

Хмельницькі ринки зачиняються попри дозвіл Симчишина, усе через Кабмін: "Підтримуємо Київ!"

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

Показати ще

Однак, одним лише штрафом в 1300 гривень пічник не відбудеться - йому за свій рахунок доведеться відновити фасади знівечених будинків.

Але і це ще не все. Головне покарання для пічника в тому, що всі його рекламні зусилля більше не принесуть йому зиску - телефонний номер, який він так активно малював по всьому місту, вже не працює.