У великих містах вже звикли до того, що на вибілених парканах, залізних дверях під'їздів свої послуги пропонують сантехніки, плиточники, ремонтники електроприладів. Причому, вся ця "реклама" часто нанесена такою фарбою, яку ні відмити, ні віддерти неможливо.

Таким вуличним піаром скористався і житель Дніпра - фахівець з печей, камінів, димоходів. Чоловік буквально атакував місто своїми оголошеннями, наносячи їх термоядерною чорною фарбою. Текст простий і лаконічний: пічник і номер телефону.

Тисячі написів замальовували комунальники, але оголошення з'являлися на вулицях знову і знову. Вандал був настільки невловимий, що нікому не вдавалося його побачити. Зловити його намагалися і місцева влада, і поліцейські, але безрезультатно.

Допомогли місцеві активісти. Вони зателефонували за вказаним номером і сказали, мовляв, потрібно полагодити камін. Чоловік, який прийшов на виклик, представився Олександром. А коли дізнався, що замість ремонту буде покарання за розмальовані стіни – вибухнув обуренням. Він заявив, що до такої популяризації своїх послуг його змусили обставини і як чинити по-іншому, якщо на рекламу грошей просто немає?

З хуліганом провели профілактичну виховну бесіду, а в мерії на Олександра склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою.

Популярні новини зараз
У Європі зростає інтерес до "інтим-відео" з нібито українськими біженцями: "Високий попит від чоловіків" Пішов із життя близький чоловік ведучої "1+1" Алли Мазур: інсульт не залишив жодного шансу Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Однак, одним лише штрафом в 1300 гривень пічник не відбудеться - йому за свій рахунок доведеться відновити фасади знівечених будинків.

Але і це ще не все. Головне покарання для пічника в тому, що всі його рекламні зусилля більше не принесуть йому зиску - телефонний номер, який він так активно малював по всьому місту, вже не працює.