Дискусія, яка почалася ще під час слухання в американському парламенті, отримала своє логічне продовження. Керівництво соціальної мережі Facebook написало відкритого листа з відповідями, на які Цукерберг не встиг відповісти.

Згідно з документом, Facebook збирає наступну інформацію:

- час, частоту і тривалість активності в вікні з вкладкою соцмережі (включаючи інформацію про те, відкрито воно або перебуває у фоновому режимі);

- покупки, здійснені на сторонніх сайтах;

- плагіни в браузері користувача плагіни;

Популярні новини зараз
3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст За прострочені комунальні платіжки можуть забрати половину пенсії: як ще покарають боржників Українцям готують тарифний удар після опалювального сезону Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"
Показати ще

- руху курсора на пристрої;

- використання камери, вбудованої в додаток Facebook;

- метадані фотографій (включаючи час і місце зйомки);

- встановлені додатки;

- назви та типи файлів на пристрої користувача;

- ідентифікатори додатків;

- кількість вільного місця на пристрої;

- контакти з довідника користувача;

- журнал дзвінків і історію SMS з Android-пристроїв;

- найближчі точки доступу Wi-Fi і стільникового зв'язку;

- інформацію мобільних і стаціонарних провайдерів через комп'ютери, телефони, зв'язані телевізори та інші пристрої в мережі;

- заряд акумулятора пристрою;

- налаштування та дозволу на пристрої;

- інформацію та фотографії інших користувачів, а також частоту взаємодії і спілкування з ними.

У Facebook додали, що також можуть отримувати інформацію про користувачів від сторонніх компаній. Мова йде про дії як в онлайні, так і в офлайні, але про які саме - представники компанії не уточнили.

Как раніше повідомляв портал "Знай.ua", Цукерберг повідомив, що до кінця 2018 р компанія подвоїть кількість співробітників, що відповідають за безпеку в соцмережі.

Засновник Facebook Марк Цукерберг, виступаючи сьогодні в Європарламенті, вибачився перед європейцями за недоліки соцмережі. Про це повідомляє ВВС.
Цукерберг зазначив, що в 2016 році Facebook був зосереджений на протидію більш традиційним кібератак.

"Але ми не були готові до координованої операції по дезінформації, про який ми знаємо тепер", - сказав він.

За словами Цукерберга, в 2016 р компанія "занадто повільно ідентифікувала російський вплив на президентські вибори в США".
Глава Facebook повідомив, що до кінця 2018 р компанія подвоїть кількість співробітників, що відповідають за безпеку в соцмережі. В Європі Цукерберг має намір збільшити штат до 10 000 співробітників.

11 квітня Цукерберг на слуханнях в Конгресі повідомив, що соцмережа зберігає дані про сайти, що відвідуються користувачами. Також він сказав, що його персональні дані були злиті Cambridge Analytica.