Національне антикорупційне бюро заявляє, що не прослуховувало 150 чиновників, про що сказав генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Свою відповідь генпрокурору відомство написало в Facebook.

"Важко зрозуміти причини, за якими Юрій Луценко свідомо вводить в оману громадськість. Не виключаємо, що подібні заяви мають на меті заблокувати створення незалежної антикорупційного суду і дискредитувати Національне антикорупційне бюро в очах громадськості та іноземних партнерів", - йдеться в повідомленні.

У бюро нагадали, що не мають повноважень для прослушки, тому користуються послугами СБУ. Крім того, неможливо поставити на прослуховування номер, відмінний від того, який стоїть в постанові суду.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: прощання із зіркою "МайстерШеф", злитий фінал "Холостячки", нова хвиля китайського вірусу та вигнання студентів без щеплення

Українських студентів масово виселяють з гуртожитків через вакцинацію: "Хто не бажає, повинні"

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

"Служба безпеки України охоче роз'яснить панові Луценку особливості законодавства, про які він, очевидно, не обізнаний", - написали у відомстві.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що іспанський прокурор Карлос Кастресана вважає, що для успішної боротьби з корупцією потрібно засудити сім великих корупціонерів.