В Одеській області через свинячий грип загинула однорічна дитина. Про це сказано в інформаційному бюлетені "Грип та ГРВІ в Україні" за підсумками дванадцятого тижня (19-25 березня 2018).

Епіднагляд констатував зниження на 38,8% числа пацієнтів, клінічний стан яких підлягає визначенню випадку тяжкої гострої респіраторної інфекції. На минулому тижні в більшості випадків вірусами грипу типу В хворіли дорослі українці.

Всього в період з 19 по 25 березня на грип та ГРВІ в Україні захворіли 200,3 тис. осіб. Серед них 64,1% — діти у віці до 17 років.

"В цілому по Україні епідемічний поріг не перевищений, проте в окремих областях, таких як Житомирська, Чернівецька і Закарпатська, спостерігається перевищення тижневого епідемічного порогу на 4,7%, 8,0% і 1,1% відповідно", — йдеться в бюлетені.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Це говорить про те, що в країні спостерігається середня інтенсивність активності грипу та ГРВІ.

Верховна Рада повинна прийняти національну програму по боротьбі з туберкульозом в Україні на 2018-2021 роки, тому що щорічно заражаються цією хворобою близько 30 тис. осіб.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", за інформацією Госспоживчслужби в ході перевірок на ринку харчових продуктів тваринного походження у минулому році до реалізації не було допущено 30,718 тис. тонн небезпечної продукції.

До речі, за порушення законодавства у галузі ветеринарної медицини та безпеки продуктів харчування штрафи на загальну суму 60,657 тис. грн. отримали 612 осіб.

У 2017 році в Україні було зареєстровано 1300 випадків сказу у тварин, а динаміка в цій сфері залишається негативною. У Госспоживчслужбі відзначають, що погіршення ситуації відбулося через нестачу грошей, що виділяються на профілактику і боротьбу з цим захворюванням.

Нагадаємо, в Україну прийшов небезпечний вірус. З першого погляду його дуже легко сплутати із звичайним ГРВІ, оскільки симптоми практично ідентичні: закладеність носа, біль у горлі, можливо запаморочення. Єдина відмітна риса - у вас не буде підніматися температура тіла. Медики закликають залишатися вдома, якщо помітите у себе ці ознаки.