В Україні з 1 липня 2018 року збільшать суму прожиткового мінімуму на людину, і вона становитиме 1777 гривень (1841 гривень для працездатних громадян). До чого потрібно готувати себе в липні, і на скільки цю новину можна вважати хорошою. Передає Politeka.

Мінімальна зарплата залишиться колишньою — 3 723 гривні або 22,41 гривень за одну годину роботи. Прожитковий мінімум для дітей віком до 6-ти років буде дорівнює 1 559 гривень, а для дітей від 6 до 18 років — 1 944 гривні. Що стосується працездатних громадян України, то їх прожитковий мінімум становитиме 1 841 гривню.

У липні рівень соціальної допомоги безробітним складе 1 841 гривню.

А ось максимальна допомога не буде перевищувати чотирикратний розмір мінімальної допомоги і складе 7 364 гривні (1841 * 4).

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Молодим мамам-одиначкам обіцяють допомогу у розмірі від 1 559 до 1 841 гривні, в залежності від віку дитини, якого самостійно виховують. Сама дитина зможе продовжувати отримувати соціальну допомогу з 18 до 23 років, а в особливих випадках — наприклад, якщо буде студентом стаціонару в навчальному закладі.

Діти, чиї батьки відмовляються виплачувати аліменти, будуть отримувати від держави всього від 779 грн до 972 грн, в залежності від свого віку.

Також, відомо, що українці з травня отримують субсидії на оплату комунальних з урахуванням оновлених доходів. За різними оцінками, до 20% субсидиантив в неопалювальний сезон оплачують комуналку самостійно.

Вже з жовтня субсидії знову перерахують, і частина українців позбавиться допомоги від держави через нові правила, інші — через зростання доходів.

Українців, які отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, чекають нові випробування: потрібно буде довести державним чиновникам, що ви дійсно бідні і потребуєте додаткової допомоги.

Як повідомляв портал "Знай.uа", починаючи з нового сезону ціни на головний продукт українців зростуть на чверть. Хліб з нового врожаю стане дорожче на 20-25%.

За словами фахівця, подорожчання не уникнути, навіть якщо в цьому році ми отримаємо хороший урожай.

Відомо, що за 5 місяців 2018 року вартість вареників в Україні зросла більш ніж на 5%.

Тепер порція страви на чотирьох чоловік буде коштувати 35,4 грн. Найбільше зростання вартості серед інгредієнтів торкнулося картоплі (+ 39,4%) і лука (+51,9%).

Тільки сало (-3,1%) і масло (-0,1%) порадували українців невеликим зниженням цін.

Серед регіонів найкраща динаміка за балансом ціни і середньої заробітної плати спостерігається в Києві, Запорізькій, Донецькій та Львівській областях.

У той же час найгірша ситуація за цим показником зафіксована у Черкаській, Чернігівській та Волинській областях.