З неділі, 1 квітня, для працюючих громадян в Україні змінилися правила перерахунку пенсій.

Співробітники Пенсійного фонду пояснили, що для того, аби провести цю процедуру, писати заяву чи звернення не знадобиться. Згідно з новими правилами, перерахунок відбуватиметься в автоматичному режимі. При нарахуваннях враховуватимуть кожні два роки офіційної переробки.



Нововведення стосуватиметься тих українців, які за станом на 1 березня 2018 отримали 24 місяці додаткового страхового стажу, або до цієї дати пройшло не менше двох років після призначення або попереднього перерахунку пенсії.

У той же час пенсії військовим в Україні вже перерахували, виплати з "бонусом" вони отримають в квітні цього року. При розрахунку враховували оклад, звання та надбавки. Військові в 2018-м отримають 50% від надбавки, в 2019-м-25%, а в 2020-му - ще 25%.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам видадуть сертифікати на 400 гривень Пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році
Показати ще

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів, що в середньому пенсія військовослужбовців підвищиться на 1500 грн. Надбавки удостояться 536 000 людей із майже 600 000 пенсіонерів-силовиків в Україні. Решта вийшли на пенсію 3 роки і менше назад, тому їм перерахунок проводитися не буде.

В Україні перерахували пенсії для військових


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Україні прийняли рішення реформувати податкову систему. Так, уряд планує збільшити базу єдиного соціального внеску для "багатих", в два рази зростуть в абсолютних цифрах платежі з податку на нерухомість, також розроблять проект обов'язкового накопичувального пенсійного страхування. Збільшення соцвнеску дозволить, зокрема, виплачувати підвищені пенсії військовослужбовцям, а податки на нерухомість поповнять місцеві бюджети. Як і для кого можуть змінитися податки в 2018 році, читайте тут.

Ми також писали про те, як зміняться доходи жителів українських сіл після того, як пенсії перерахують. Автори відповідного законопроекту переконані, що в уряді неналежним чином піклуються про жителів сіл, які дуже багато працювали на благо української економіки, а на схилі років виявилися практично нікому не потрібні.