31 серпня аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території України. Про це нагадує в неділю Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, - передає Українська правда.

"Кабінет міністрів постановою від 13 червня 2018 року № 509 вніс зміни в План використання радіочастотного ресурсу України щодо строків використання аналогової технології телевізійного мовлення. Тому 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території країни", - йдеться в повідомленні.

При цьому Нацрада внесла пропозиції до Кабміну про необхідність збереження аналогового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення, на пограниччі, де існують ризики інформаційного впливу країни-агресора, для громадського мовника (НСТУ) і місцевих компаній, які не мають цифрових ліцензій.

"Уряд врахував пропозицію про збереження аналогового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення – 18 липня внесені зміни в постанову. Інші пропозиції також повинні бути враховані найближчим часом", - зазначили в Нацраді.

Популярні новини зараз

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Показати ще

Там відзначили, що її представники в областях спільно з працівниками облдержадміністрацій проводять велику роз'яснювальну роботу,для населення на місцевому рівні запрацювали call-центри, теле- і радіоканали розповідають телеглядачам про це загальнодержавному рывні і розміщують у своєму ефірі відповідну інформацію.

Раніше регуляторний орган звернувся до дистриб'юторів найбільших торговельних марок, які постачають на український ринок передавасі цифрового сигналу, щоб вони максимально забезпечили торгові мережі необхідним обладнанням.

Перехід на цифрову технологію передачі сигналу Україна здійснює відповідно до зобов'язань, передбачених Регіональною угодою "Женева-2006".

Як повідомлялося, концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення в ніч з 31 липня на 1 серпня відключив аналоговий сигнал 13 телеканалів у Києві і 14 телеканалів в Кіровоградській області.

Нагадаємо, в Україні відключили популярний телеканал.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, чому телебачення залишиться для українців у минулому.

Також "Знай.uа" писав, що українців залишать без кабельного телебачення.