Скандальна письмениця Лариса Ніцой зазначила, що мрією патріотів з тимчасово окупованого Криму, які змушені були стати переселенцями, є Україна.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Більш того вона додала, що вони рішуче налаштовані в плані захисту рідної державної мови і територіальної цілісності країни.

Наразі вже відомо, що Лариса Ніцой випадково познайомилася на вулиці в Києві з кримчанкою. Зворушливою історією спілкування з проукраїнськи налаштованою жінкою.

Сьогодні. Магазин. Стою в черзі, позаду підходить незнайомець. - А я вас знаю, вы Ларіса, вєдь правільно? -...

Posted by Лариса Ніцой on Monday, 27 August 2018
"Ідемо з моїм чоловіком в парк. Прогулюємося алейкою. Позаду з дитячим візком під'їжджає жінка. Ми стаємо з двох сторін, щоб пропустити. "Ні, ні, не пропускайте мене, - каже жінка. - Я до вас, пані Ларисо. Я вас читаю. Ви все правильно кажете. Я з Криму, переселенка". У жінки очі стають вологі: "Якби у Криму була українська мова, нічого б не сталося. Я знаю, що кажу. Я звідти". Вже і в мене очі на мокрому місці. Обнімаємося, знайомимося. Звуть Оксана. Має дітей, чоловіка. Чоловік був на війні. Повернувся", - розповідає Ніцой.

Популярні новини зараз

У київському соборі "ожив" Ярослав Мудрий

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Показати ще

За її словами, нова знайома розповіла, що до війни чоловік був агрономом, і вона ніколи не могла б повірити, що він піде захищати людей, а не рослини. Однак після початку російської агресії чоловік став добровольцем.

"А я стала рішуча. Все, ніякої толерантності. Досить. Або людською мовою зі мною розмовляйте, або мовчіть. Ми в родині перейшли на українську. А кума моя, російськомовна, з якою ми душа в душу в Криму жили, не зрозуміла мене. Сказала, що я - хунта... Ми з Криму поїхали. я б там не змогла", - цитує розповідь переселенки письменниця.

Крім того, вона поділилася історією про ще одне знайомство з українським патріотом того ж дня. Як розповідає Ніцой, у черзі в магазині до неї підійшов російськомовний чоловік і висловив слова підтримки за її активну боротьбу за домінування української мови в Україні.

"Повернулася я додому під враженням, аж плакати хочеться. Від розчулення. Які у нас люди. Від їх теплої уваги. Я розумію, чому вони підходять до мене. Не тому, що я така крута або класна. Просто вони хочуть того ж, що і я. Люди хочуть української України. Вони відчувають, що українська Україна - це запорука безпеки і миру", - підсумувала свій пост письменниця.

Лариса Ніцой: Угорська меншина асимілює українців на Закарпатті

Нагадаємо, полковник розповів, коли Україна звільнить Донбас.

Як повідомляв "Знай.ua", Ніцой накинулася на українців через символіку.

Також "Знай.ua" писав, що дітям Донбасу дісталося від скандальної Ніцой.