Українці, які на даний момент не забезпечені офіційною роботою, мають право на державну знижку на оплату комунальних послуг за певним алгоритмом.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це стало відомо завдяки повідомленню профільного порталу на сайті українського уряду.
"Безробітні можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг", — наголошується в повідомленні.
Згідно з проектом Кабміну, особам, які не стоять на обліку в центрі зайнятості, для призначення субсидій слід:
- або задекларувати інший дохід (одержання коштів з-за кордону на підробітках) і сплатити за нього внески до Пенсійного фонду;
- або погодитися на умовний дохід у 5286 гривень (три прожиткових мінімуми) і виплачувати з нього ЄСВ.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що протягом червня у соцмережах почали масово з'являтися історії "жертв" нових правил отримання субсидій, які набули чинності з 1 травня. Знай.uа вирішили дізнатися, які категорії українців, незважаючи на малі доходи, підпадають під введені обмеження, отримавши відмову у оформленні пільгових тарифів, і чи є можливість повернути втрачену "держзнижку".
За інформацією ГО "Громадський аудит", із загального бюджету на субсидії 71 млрд грн. за січень-травень 2018 року держава перерахувала постачальникам ЖК-послуг у вигляді субсидій 47, 62 млрд грн. і ще залишилося за спожиті послуги 11,04 млрд грн. Тому сумарно витрачено вже 58,66 млрд грн. і до кінця року залишається всього 12,34 млрд грн. - це фактично 17% від закладеного бюджету.
Як повідомляв портал "Знай.uа" з 1 травня цього року в Україні почали діяти нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер, щоб отримати бажані пільгові тарифи, українці повинні пройти відповідну перевірку на наявність у родині автомобіля, якому менше 5 років, задекларованого від стану оренди майна, квартири у 120 квадратних метрів, будинки в 200 квадратів та інший список пунктів.
Одночасно з обробкою потоку поданих заяв на отримання субсидії, Мінсоцполітики проводить масові заходи з виявлення "зайців" серед загального переліку осіб, які претендують на пільгові тарифи.