"Мер" окупованій Горлівки Іван Приходько знову почав загрожувати українцям. Зокрема він заявив, що війська "Новоросії" пройдуть Хрещатиком. Свої погрози він висловив в інтерв'ю одному з пропогандистских телеканалів.

Іван Приходько висловив упевненість, що розпочата Росією війна на території України неодмінно повинна закінчитися в Києві. Причому переможним парадом так званої "Новоросії".

"Я маленька людина, я чиновник, я мер Горлівки. Я не знаю ні військово-політичних, ні інших планів. Але знаю одне: війна закінчиться в Києві парадом перемоги. Коли війська "Новоросії" пройдуть чеканним кроком Хрещатиком", - заявляє Приходько.

Рані ватажок "ДНР" Захарченко зробив заяву про створення сепаратистами нового формування. Про це він повідомив на зустрічі зі студентами "ДНР". Він висловив бажання створити "Харківську народну республіку".

Популярні новини зараз

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Показати ще

При цьому ватажок бойовиків впевнений, що "ДНР" не буде воз'єднуватися з Україною. Мова, на його думку, може йти тільки про добросусідські відносини. І в той же час він говорить про необхідність роботи в напрямку того, щоб всі усвідомлювали, що створення, приміром, "Харківської народної республіки" – це нормально і нічого поганого в цьому немає.

Захарченко пояснює, що вони воюють не з усіма українцями, а лише з тими, хто виступає проти Росії. За його словами, війна йде з тією частиною населення, яка заразилася вірусом нацизму і фашизму, з комерційними структурами, які хочуть послабити позиції РФ.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" страшне вбивство в "ДНР" сполошила країну. Жорстокий злочин скоїли 17-річний та 19-річний юнаки, які в нетверезому стані прогулювалися по вулиці в компанії інших підлітків. Вони побачили захмелілого чоловіка і хотіли попросити у нього сигарету, але почувши у відповідь лайливі слова, хлопці вирішили "покарати" його.

Для цього вони відтягнули чоловіка в покинутий будинок і стали жорстоко бити. Після ще однієї партії випивки зловмисники повернулися до побиття.При цьому всі події підлітки знімали на телефон.