Журналіст-міжнародник Павло Михальов помер на 88-му році життя. Про це повідомляє ТАСС.

Михальов помер після важкої хвороби. Це сталося в лікарні, куди він потрапив після падіння від запаморочення.

Павло Михальов більше 30 років пропрацював у "Комсомольській правді", був власним кореспондентом газети в Каїрі і Лондоні. Після цього майже 20 років він очолював міжнародну службу агентства ТАСС і курирував її спортивну редакцію.

Крім журналістики Михальов активно займався спортом, зокрема баскетболом. У 34 роки його обрали президентом Федерації баскетболу СРСР. При його керівництві національна збірна перемогла на Олімпіаді в Мюнхені в 1972 році.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" тяжка хвороба забрала життя відомого українського вченого, академіка Національної академії наук України, доктора юридичних наук Валентина Мамутова.

Про це повідомили в Інституті економіко-правових досліджень НАН України.

"15 березня 2018 року на 91-му році пішов з життя академік Національної академії наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, почесний директор Інституту Мамутов Валентин Карлович", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в суботу, 17 березня, в США у віці 37 років помер хакер Адріан Ламо, який повідомив американським властям про діяльність інформатора WikiLeaks Челсі Меннінг.

Отже, інформацію про смерть Ламо вже підтвердила поліція округу Седжвік в штаті Канзас, де проживав хакер. На цей момент причина смерті Ламо невідома, передає Politeka.

Не для кого не секрет, що Ламо отримав всесвітню популярність на початку 2000-х років, коли він був заарештований і засуджений за злом комп'ютерних мереж великих компаній, включаючи Yahoo і Microsoft, а також газети The New York Times.

У той же час він став широковідомим, коли був причетний до справи Бредлі Меннінга (після зміни статі – Челсі Меннінг), в листуванні з яким хакер складався. Варто уточнити, що Меннінг повідомив Ламо, що це він передав Wikileaks секретні матеріали, в тому числі відео розстрілу людей з американського вертольота в Іраку в 2007 році.