Військово-морським силам України не потрібен ракетний крейсер "Україна".

Про це моряки повідомили держконцерну Укроборонпром в офіційному листі. Крім того, в Міноборони підтвердили, що добудовувати крейсер для потреб ЗСУ недоцільно.

"Цим рішенням міністерство фактично зняло питання про необхідність утримання крейсера на ДП Миколаївський суднобудівний завод", - зазначено в повідомленні.

Як повідомили в концерні, Кабмін повинен якнайшвидше ухвалити рішення. Якщо добудовувати, то потрібно виділити кошти в бюджеті на 2018 рік. Якщо ні, то є два варіанти: або продавати недобуд, оскільки він не відповідає військовій доктрині, або передбачити кошти на подальше утримання корабля біля причальної стінки.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Нагадаємо, з лютого 2015 р держава припинила компенсувати витрати ДП Миколаївський суднобудівний завод на утримання ракетного крейсера "Україна". В результаті борги держави перед заводом і його працівниками досягли 61,1 млн грн.

Крейсер спустили на воду 27 років тому, проте його готовність оцінюється в 95%. З тих пір він стоїть і вимагає мільйонне фінансування. Припинення фінансування призведе до руйнування його енергетичних вузлів, елементів обладнання, екологічного забруднення акваторії річок Буг і Інгул. Також в результаті руйнування вартість крейсера впаде до вартості металобрухту.

22 серпня 2017 р концерн вже звертався до Кабміну з проханням вирішити питання і прийняти на облік Міністерства оборони України недобудований ракетний крейсер проекту 1164.

Крейсер пустять на металобрухт

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в російському Санкт-Петербурзі на крейсері "Аврора" пройшла пародійна антивоєнна акція, учасники якої були в костюмах клоунов.Актівісти розгорнули транспаранти з гаслами: "Нам потрібні вороги", "Клоуни на сторожі традиційних цінностей ".