Міністерство освіти і науки оприлюднило перелік прохідних балів на різні спеціальності в 2018 році.

У список потрапили "Стоматологія", "Міжнародне право", "Міжнародні відносини", "Міжнародні економічні відносини", "Журналістика", "Політологія", "Менеджмент соціокультурної діяльності", "Історія та археологія". Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті МОН.

Спеціальності із зазначеного переліку мають наступні вимоги по прохідному балу: стоматологія 193,494 (МЗ) і 188,552 (МОН), міжнародне право 193,35, міжнародні відносини, громадські комунікації і регіональні студії 192,066, менеджмент соціокультурної діяльності (МОН) 188,598, міжнародні економічні відносини 186,711, журналістика (МОН) 186,252; політологія 186,05, історія та археологія 184,55, фармація, промислова фармація (МЗ) 184,391, культурологія (МОН) 184,288.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Дружину Дзідзьо в бікіні застукали на мокрих розвагах з красунчиком: поки чоловік колядує

Колишній Лорак Мурат показав, що "витворяє" з новою дівчиною на самоті: "Можна дивитися вічно"

Показати ще

"В минулому році найбільший прохідний бал був на "Стоматологія" - майже 197. Однак хочу підкреслити, що в цьому році в ТОП-спеціальності увійшла "Журналістика", на яку був скасований творчий конкурс. Тобто вступ відбувався за сертифікатами ЗНО, що забезпечило приріст конкурсного бала за цією спеціальністю ", - зазначив генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Нагадаємо, українські абітурієнти не можуть зайти на сайт vstup.osvita.ua, де можна подивитися списки на вступ і зайти в особистий електронний кабінет.

Про це повідомляють ЗМІ.

За даними ЗМІ, молодь, в основному, скаржиться на те, що не має можливості подивитися списки рекомендованих абітурієнтів на бюджет.

Зокрема, на сайті osvita.ua у Facebook і на сторінці Міністерства освіти і науки абітурієнти пишуть, що не можуть зайти на портал vstup.osvita.ua і переглянути інформацію про вступ до університету.

Як повідомляв раніше Знай.ua, в Україні з 1 серпня оприлюднять дані про те, хто з абітурієнтів отримав рекомендацію на бюджет. Це стосується школи бакалаврату, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування.

Також Знай.ua писав про те, що в Україні закінчується вступна кампанія і Міносвіти вже підбило перші підсумки. Так, стало відомо, які спеціальності цього року абітурієнти обирали найчастіше.

Як розповіли представники Міністерства освіти і науки, цього року до вишів подали мільйон заяв на вступ. Найбільше українських студентів хочуть навчатися у столиці, Львові та Харкові, а серед спеціальностей – найпопулярнішими стали філологія та право, медицина, а також менеджмент.