Українські абітурієнти не можуть зайти на сайт vstup.osvita.ua, де можна подивитися списки на вступ і зайти в особистий електронний кабінет.

Про це повідомляють ЗМІ.

За даними ЗМІ, молодь, в основному, скаржиться на те, що не має можливості подивитися списки рекомендованих абітурієнтів на бюджет.

Зокрема, на сайті osvita.ua у Facebook і на сторінці Міністерства освіти і науки абітурієнти пишуть, що не можуть зайти на портал vstup.osvita.ua і переглянути інформацію про вступ до університету.

"Знущання над людьми! Скільки людей на нервах, в очікуванні невідомо чого", "Скажіть, будь ласка, що відбувається із сайтом! Коли все запрацює, і припиниться це нервування", - пишуть обурені абітурієнти.

Крім того варто зазначити, що в Міносвіти визнали труднощі з доступом до системи. Це пояснили великим напливом бажаючих увійти.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Показати ще

"Списки вже оприлюднено. Однак, дійсно, можуть бути певні технічні затримки в зв'язку з тим, що зараз велике навантаження на сайт. І є незначні затримки з тим, щоб зайти в свій електронний кабінет. Це не привід для паніки або якоїсь "зради". Просто потрібно почекати деякий проміжок часу, після чого подивитися", - повідомили у відомстві.

Разом з тим варто відзначити, що в Україні закінчується вступна кампанія і Міносвіти вже підбило перші підсумки. Так, стало відомо, які спеціальності цього року абітурієнти обирали найчастіше.

Як розповіли представники Міністерства освіти і науки, цього року до вишів подали мільйон заяв на вступ. Найбільше українських студентів хочуть навчатися у столиці, Львові та Харкові, а серед спеціальностей – найпопулярнішими стали філологія та право, медицина, а також менеджмент.

На бакалавра заявки подали вже понад 600 тисяч осіб. На магістрів - менше 200 тисяч. На молодших спеціалістів - близько 220 тисяч, - каже заступник міністра освіти і науки Юрій Рашкевич, 62 роки. - Останній день створення електронних кабінетів - 25 липня. Заяви можна подавати до 26 липня включно.

Найбільше заяв надійшло до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На другому місці - Львівський національний університет імені Франка. На третьому - Національний технічний університет "Київська політехніка". Четверту сходинку зайняла Львівська політехніка, п'яту - Харківський національний університет імені Каразіна. Всі вони входять в десятку кращих в Україні.

Вступна кампанія-2018: з якими труднощами стикаються абітурієнти

Нагадаємо, скільки коштує навчання в українських вишах.

Як повідомляв "Знай.ua" абітурієнтка намагалась відправити на ЗНО своїх "двійників.

Також "Знай.ua" писав, що Винник спокушатиме студенток Поплавського просто з кафедри.