В мережі, на YouTube-каналі під ніком "Цікавий Акім" з'явилося відео подорожі, очевидно, місцевих мешканців, по трасі Запоріжжя – Херсон. На ролику видно, що дорога, по якій їдуть автори відео, абсолютно "убита".

Відео було знято з салону автомобіля, але всі ями на дорозі дуже добре видно. Справа в тому, що на такому дорожньому полотні складно розігнати машину, авторам ролика довелося їхати дуже повільно. А це ж шлях до моря, до багатьох популярних серед українців курортів і санаторіїв.

За словами автора ролика, через такі ями і відбуваються аварії на дорогах. Також наголошується, що ця траса користується популярністю і веде на морські курорти. Також на відео можна побачити, що автору ролика і іншим водіям доводиться об'їжджати ями по узбіччю, там вже видно добре роз'їжджені грунтові доріжки.

Водій обурений, що об'їжджати деякі вибоїни на дорозі доводиться, виїжджаючи на зустрічну смугу. І як видно на відео, так роблять і інші водії, коли немає можливості об'їхати по узбіччю.

Популярні новини зараз
Подорожчання до 90%: споживачам анонсували "сюрпризи" рахунках за комуналку Звертайте увагу на серійний номер: які гривневі банкноти можна продати за нечувані суми Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

"Взагалі, дороги майже немає. Мабуть латали і не долатали, асфальту не вистачило. Та тут потрібно повністю міняти дорогу, тут же стільки машин за день їздить. Те, що обіцяють, нічого не роблять. А люди всі тут їдуть на море, по цих ямах. Тут повністю новий асфальт треба укласти", - обурюють автори відео.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що міністр Омелян порадив українцям шукати причину поганих доріг в іншому місці. Насправді лише 50 тисяч кілометрів доріг в Україні знаходяться під відповідальністю "Укравтодору", в той час як 123 тисячами з них займаються обласні ради.

"На утримання доріг виділено 35% дорожнього фонду, який запрацював з цього року. У 2018 році бюджет обласних доріг складає більше 11 млрд грн", - написав міністр.

Він також закликав українців звертатися до обласних рад у разі невдоволення дорогами.

"Коли ви бачите, що місцеві дороги не ремонтуються, ви маєте повне право запитати у керівника області: "У чому справа?". Щоб розмова була предметною, ми підготували вам дані, скільки насправді витрачено грошей, щоб не говорили, що гроші Київ не дає", - сказав Омелян.