У Xiaomi є помилки в бухгалтерському обліку, у зв'язку з чим акції компанії на Гонконгській фондовій біржі впали в ціні на 4 %. Варто відзначити, що це величезні гроші. Крім Xiaomi в ході щорічної інспекції міністерством фінансів Китаю був названий ще ряд фірм, які мають проблеми у веденні обліку фінансових операцій. Таким чином всі ці компанії втратили величезні гроші за рахунок неуважність своїх співробітників.

У їх число входять гігант електронної комерції Suning.Com і розробник онлайн-ігор Wuhu Shunrong Sanqi Interactive Entertainment Network Technology.

Міністерство у своєму звіті повідомило, що Xiaomi зробила помилки при підрахунку оподатковуваних сум щодо корпоративних подарунків і неправильно врахувала деякі корпоративні витрати. У документі зазначено, що фірма вже виправила були помилки, і сподівається, що акції зростуть у ціні.

Інші китайські компанії робили спроби ухилення від податків, перераховуючи кошти, що надходять від продажу на рахунки за кордоном.

Популярні новини зараз
Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

З моменту первинного публічного розміщення (IPO) акції Xiaomi впали більш ніж на 30 % на тлі більш широкої розпродажі акцій китайських технологічних компаній, також негативно вплинула на вартість акцій Alibaba Group Holding і Tencent Holdings.

Незважаючи на падіння цін на акції, компанія за два місяці до завершення року вже виконала завдання на 2018 рік, поставивши на ринок 100 млн. смартфонів. Показник відмінної маркетингового ходу і продажу якісної продукції по всьому світу. Це і допомогло компанії зайняти одне з лідируючих позицій на ринку смартфонів і іншої електроніки.

Нагадаємо, що топовий смартфон ZenFone 6 від Asus вперше з'явився на живих фото. На подив усьому світові, традиційний виріз на екрані розміщено в незвичайному місці. Це може неприємно здивувати перфекціоністів, так як він розташований не симетрично по відношенню до екрану.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що глава Apple Тім Кук закликав боротися з рекламою і рекламодавцями. Він стверджує, що за рахунок збору даних користувачів, нехай і нешкідливих, рекламодавці отримують величезний прибуток. Саме тому Тім Кук закликав заборонити збір інформації про користувачів сторонніх компаній.

Знай.uа писав, що Microsoft почала розробку незвичайного девайса для мобільного геймінгу, який збільшить комфорт під час ігор в кілька разів. Більшість людей згодні, що дисплей смартфона не найкращий спосіб грати в мобільні ігри, і фізичні кнопки перевершують по функціоналу плоский дисплей.