Корпорація Facebook повідомила про застосування штучного інтелекту для ефективного усунення записів, які містять пропагандистську інформацію про діяльність ІДІЛ та інших заборонених організацій. Тепер цим будуть займатися не служба підтримки, а нейромережа, яка, швидше за все, буде шукати порушення правил соцмережі за ключовими словами, або ж фото.

згідно з заявою мережі, штучний інтелект проводить первинну обробку записів, щоб виявити ті з них, які можуть порушувати політику ресурсу.

Підозрілі запису потім додатково переглядає модератор-людина, щоб не видалити помилковий запис, адже ИИ не ідеальний.

Всього за кілька годин після розміщення, нейромережа здатна виявити запис, і прийняти заходи залежно від ситуації. Будемо сподіватися, що нейромережа добре навчили, так як буде дуже неприємно, якщо новини користувачів почнуть видаляти без розбору.

Нагадаємо, що Google додасть в свій сервіс Google Maps нові можливості, серед яких додавання місць ДТП та аварій, а також швидкісних радарів на дорозі. Таким чином компанія хоче здружити водіїв, щоб вони допомагали один одному і поважали всіх під час поїздок на авто.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що у мережі з'явилися перші подробиці Oppo R19. Варто зазначити, що окрім топових на сьогоднішній день характеристик, девайс отримав і підтримку 5G-мереж. Це перший в світі смартфон з підтримкою нового стандарту мережі передачі даних.

Знай.uа писав, що китайська компанія Nubia представила свій перший ігровий смартфон. Крім 10 Гб оперативки, якій більш ніж достатньо для комфортної гри, смартфон оснастили додатковими кнопками, які допомагають задіяти практично всі пальці обох рук. Таким чином збільшується ефективність мобільного геймінгу.