У березні-квітні цього року очікується чергове велике оновлення ОС Windows 10 19H1, яке. Варто відзначити, що абсолютно нічого нового не буде, а от дизайн зміниться досить сильно, причому в кращу сторону. Наприклад, меню Пуск більше не буде мати живі плитки, що зменшить навантаження на очі.

Нагадаємо, вперше живі плитки, які згодом негативно були прийняті як розробниками, так і користувачами, що з'явилися в Windows Phone, після чого перекочували в Windows 8, а потім — і в Windows 10. Однак, варто нагадати, що Windows Phone з тріском провалилися, і через кілька років після появи на ринку також непомітно зникли, як і з'явилися.

Як бачимо, новий Пуск без живих плиток виглядає не так, як могли сподіватися вірні шанувальники Windows 7. Ніякого повернення до популярної «сімки» в цьому плані не передбачається. Будемо сподіватися, що компанія піде по правильному шляху, і не почне впроваджувати жахливі дизайнерські рішення, як це було з WIndows 10 з безглуздими іконками.

Нагадаємо, що голова Xiaomi розповів, якими будуть смартфони 2019 року. Відзначимо, що компанія рік тому придбала компанія, яка спеціалізується на камерах смартфонів. Саме тому в смартфонах Xiaomi, нехай навіть і бюджетних, знаходиться топова камера, з якою не зрівняється навіть об'єктиви iPhone XS Max. У будь-якому випадку, нас чекає багато чого цікавого, так що саме час запастися терпінням і грошима.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що справи у Apple йдуть дуже погано, і в компанії придумали, як збільшити число продажів нових iPhone, які з тріском провалилися в кінці 2018 року. Повідомляється, що співробітникам сервісних центрів Apple наказали почати продавати iPhone XR, замість того, щоб просто зробити ремонт вже зламаний iPhone користувача.

Знай.uа писав, що дизайн китайського Oppo R19 вперше з'явився в мережі. Серед іншого, варто відзначити непоганий екран, і незвичайну камеру, яка має висувний механізм.