Вже у 2016 році ми повинні були міняти частині наших смартфонів так само легко, як сьогодні встановлюємо у них нові додатки. Однак найбільш прогресивний проект модульного телефону Project Ara розробники з Google по-тихому прикрили. Виявляється, що ідею не залишили назовсім – компанія продовжує роботу над таким девайсом. Найімовірніше, Google порахувала, що людство ще не готове для таких смартфонів. У 2019 році все може зміниться, і ми будемо купувати не нові смартфони, а нову начинку для них.

Про те, що ідею модульності не залишили в Google, кажуть нові патенти, які нещодавно отримав пошуковий гігант. Це як мінімум два патенти Modular Device (модульний пристрій), заявки були оформлені в кінці 2018 року і опубліковані в січні 2019-го.

Перший патент описує дивний смартфон, до якого кріпляться деталі. Точно така ж технологія була в проекті Google в 2016 році.

Інший патент ще більше нагадує розробки Project Ara. У ньому описана ідея, коли ряд модулів кріпляться на основу. Кожен з цих блоків може управлятися окремо операційною системою пристрою. Втім, поки рано радіти, адже пристрій може так і не з'явиться на прилавках, як це вже було в 2016 році.

Нагадаємо, що компанія Ubisoft проговорилася про всі секрети майбутньої гри The Division 2. Варто зазначити, що перша гра користувалася величезною популярністю, так що вихід другої частини було досить очікуваним. Один з творців гри повідомив, що незабаром з'явиться відкритий бета-тест, так що кожен бажаючий зможе випробувати гру ще до її анонсу. Відмінна можливість, щоб зрозуміти, чи подобається вам гра, чи ні.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що власники старих iPhone не хочуть оновлювати свої смартфони. Судячи з фінансових звітів компанії, продажі нових iPhone 2018 року виявилися невдалими. І це не дивно, адже нічого нового компанія не показала в цьому році, а сенсу переплачувати за точно такий же телефон тільки з меншими рамками просто немає.

Знай.uа писав, що iPhone в Україні істотно подешевшали. Повідомляється, що тепер можна придбати порівняно нові моделі за доступною ціною. Варто відзначити, що магазини і торговельні посередники просто хочуть продати решту смартфони, щоб звільнити місце новим моделям, вихід якого запланований на 2019 рік.