Про те, що Microsoft планує відкрити Xbox Live для платформ iOS і Android, стало відомо ще в 2014 році. Однак, тільки зараз компанія заявила, що сервіс стане доступним на смартфонах. Наголошується, що всі досягнення і куплені ігри будуть доступними і на смартфонах. Таким чином, компанія хоче залучити якомога більше аудиторії до свого проекту.

Microsoft прагне зробити ігри та сервіси для Xbox доступними на різних платформах. Розробники зможуть вибирати можливості Xbox Live для інтеграції їх у свої ігри-і все це буде доступно через єдину обліковий запис Microsoft. Відмінна новина для тих, хто є фанатом продукції Microsoft.

Софтверний гігант хоче, щоб розробники використовували аналогічний підхід і перенесли Xbox Live на як можна більша кількість мобільних ігор для iOS і Android. У деяких з них вже доступні досягнення Xbox Live, але на даний момент вони є тільки в іграх від Microsoft Studios. Швидше за все, мобільним геймерам доведеться трохи почекати, щоб головні ПК та консольні ігри стали доступними і на смартфонах.

Нагадаємо, що компанія Apple злила подробиці про майбутнє сервісі за тиждень до презентації. Повідомляється, що це буде платний сервіс, який дозволить власникам iPhone отримувати розсилку новин, а також різні цікаві журнали. Втім, чи буде ця функція актуальною зараз - невідомо. Практично всі цікаві події в світі можна прочитати в ЗМІ.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що майбутнє GTA 6 під загрозою. Повідомляється, що Sony хоче викупити права на майбутню гру від RockStar може викупити компанія Sony, щоб зробити гру ексклюзивом на майбутню консоль Sony PlayStation 5, вихід якої запланований на 2021 рік.

Знай.uа писав, що компанія Oppo показала смартфон Reno, який отримав топову камеру. Відзначається девайс здатний знімати з 10-кратним зумом без втрати якості, і навіть показали смартфон у справі. Втім, не факт, що це чергова маркетингова пастка, щоб залучити до апарату увагу. Що ж, подивимося, на що здатний девайс вже після його виходу.