Результати тесту основної камери смартфона Huawei P30 Pro, проведені DxOMark, відомі давно, а зараз французькі фахівці опублікували і тести фронтальної камери моделі. Як виявилося, тут флагман Huawei зовсім не на лідируючих позиціях. Втім, це не дивно, так як саме фронтальна камера програє практично у всьому. Наприклад, при різкому повороті камери, картинка починається витягуватися. Пікселі просто не встигають за рухами.

90 балів за фото і 89 – за відео, а в сумі – 89. З таким результатом P30 Pro посів четверте місце нового рейтингу фронтальних камер, поступившись Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy Note 9 і Google Pixel 3. Крім проблем з розмиттям, камера девайса показала себе дуже погано при поганій освітленості, що відіграє величезну роль при виборі смартфона.

Нагадаємо, що смартфони Samsung Galaxy S10 почали масово виходити з ладу. Варто нагадати, що ціни на смартфон починаються від 25 тисяч гривень, що робить їх дорогими девайсами. Однак, деякі користувачі помітили, що їх смартфони почали вирубуватися, і вже після цього не можуть включитися назад. Підзарядка не допомагає, як і глобальна перепрошивка пристрою. Компанія почала змінювати смартфони гарантії, що натякає на те, що самі пристрої мають поломки компонентів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Apple показала рекламний ролик з допомогою iPhone XS і хокеїстів. Компанія давно не знімає студійну рекламу своєї продукції, а робить ролик прямо з допомогою своїх смартфонів, і це відео не стало винятком. На ролику можна побачити звичайний день професійного хокеїста.

Знай.uа писав, що компанія Google вирішила оновити Play Market, яким користуються мільйони користувачів. Серед іншого, дизайн дозволить краще використовувати сервіс, так як дизайн став більш мінімалістичним.