На весняній презентації Apple представила новий сервіс Apple News+, який був продемонстрований разом з іншими новинками в області інтерактивних розваг. Запуск відбувся менше місяця тому, але видавці вже несхвально висловлюються про новинку від Apple. Судячи з усього, сам сервіс так і не зміг успішно почати працювати, і ось чому.

Apple запевняла, що надасть ресурси для видавців по дизайну і з шаблонами статей для коректного відображення в Apple News+. У результаті з'ясувалося, що обіцянка виявилася наполовину вірним – це підтвердили п'ять неназваних джерел, що мають пряме відношення до видавництв. Це означає, що сервіс так і не почав працювати правильно, що позначилося як на популярності, так і на відносини редакцій до самого сервісу.

“Apple утримується від надання макетів для статей і іншого контенту. Доступні шаблони залишають бажати кращого", — стверджують джерела.

Digiday повідомляють, що деякі видавці розчаровані у спілкуванні і взаємодії з Apple. Яблучна компанія поки не розповіла про успіхи проекту. Очевидно, що сервіс поки що провальний, і обійдеться компанії у величезну суму.

Нагадаємо, що сервіс Apple Music знову отримав велике оновлення. Судячи з усього, компанія готує це додаток для оновлення iOS 13, завдяки якому музична бібліотека обзаведеться темним режимом. В цьому ж нововведення, компанія змінила систему роботи рубрики “Для вас”, яка раніше не була такою популярною. Однак, за заявами компанії, сервіс почав підбирати відповідні пісні для кожного користувача.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Apple готує до виходу новий смартфон iPhone XE. Серед іншого, це поліпшена версія iPhone SE, який з'явився на прилавках ще в 2016 році. Компанія вирішила змінити дизайн, підігнати його під сучасні стандарти, а також покращивши начинку девайса. За смартфон попросять від 600 до 800 доларів, в залежності від модифікації.

Знай.uа писав, що компанія Huawei е вела переговорів з Apple щодо поставок модемів 5G для смартфонів. Глава Huawei спростував ці чутки, повідомивши, що вони із задоволенням змагаються на ринку смартфонів.