Instagram вирішив перевірити, як будуть вести себе користувачі, якщо кількість лайків під публікації зможе бачити тільки автор.

Задумка передбачає, що приховані лайки змінять поведінку користувачів.

"Ми хочемо, щоб підписники зосередилися на тому, чим ви ділитеся, а не на те, скільки лайків отримують ваші пости", - говорять в компанії.

Дана функція знизить конкуренцію в соцмережі, так як користувачі більше не зможуть порівнювати свої лайки з тими, у кого їх більше за рахунок великої популярності.

Популярні новини зараз

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Показати ще

Як кажуть розробники, це спонукає користувачів публікувати правдиві матеріали замість тих, які розраховані на максимальну кількість лайків.

Ранжування посад залишиться колишнім. Навіть якщо лайків не буде видно, соцмережа в автоматичному режимі буде ставити популярний пост на перше місце.

Завдяки цьому нововведенню, користувачам доведеться буквально битися за увагу підписників.

В даний момент функцію ще тестують, тому більшої частини користувачів це не доступно.

Варто нагадати, що Компанія Microsoft заявляє про припинення підтримки операційних систем Windows 7, Windows 8 і Windows Phone 8.x. Раптово, але компанія вирішила відмовитися від підтримки і порівняно нової ОС. Втім, це навіть на краще, оскільки більше користувачів зможуть перейти на Windows 10, яка отримує оновлення на основі постійно.

Компанія навіть розіслала повідомлення користувачам застарілих ОС, щоб всі вже зрозуміли, що настав час Windows 10. Однак, на заміну десятої вінди прийде нова Lite OS, яка в кілька разів краще попередників за всіма параметрами. Повідомляється, що новинка буде працювати навіть на планшетах і смартфонах.

Нагадаємо, WhatsApp похвалився новою функцією

Як раніше повідомляв "Знай.ua", В Windows 10 від Microsoft виявили нову уразливість

Також "Знай.ua" писав про те, що Facebook покаже головного конкурента Siri і Google Assistant