У національному управлінні з аеронавтики і дослідження космічного простору, скорочено NASA, пропонують усім бажаючим відправити своє ім'я на Марс. Про це вони повідомили у власному Twitter-каналі

Як відзначається, достатньо записати своє ім’я на чіп та заповнити форму на сайті NASA

“Запишіть своє ім'я на мікрочіп, який відправиться на Червону планету на нашому марсоході Марс-2020”, - пропонують в NASA.

Планується, що місію запустять влітку 2020 року, проте зареєструвати своє ім'я можна тільки до 30 вересня за північноамериканським східним часом.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.