Кілька днів тому в PlayStation 5 відбулася масова витік в мережі, яка розкрила як завантажувальну анімацію, так і саму консоль. З тих пір всі говорять про це по всьому інтернету. Витік складалася з відео, в якому був звуковий сигнал при включенні живлення, подібний PS4, починається як ввідний звук. Потім ми бачимо PS5 і логотип Sony на екрані разом з застарілим звуком PlayStation. Якщо ви уважно подивитеся на зображення, ви також побачите консоль, яка знаходиться на столі.

Виявляється, відео було повним обманом творця тільки для того, щоб побачити, як далеко зайдуть чутки. Для тих, хто не знає, це відео розміщено на YouTube-акаунті з ім'ям Oby 1. Незабаром після того, як відео стало вірусним, творець каналу опублікував ще одне відео. У відео творець визнає, що усе відео було фейковим. Крім того, він також демонструє, як насправді було створено відео.

Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 5

Нагадаємо, що компанія Google вирішила створити аналогічне додаток AirDrop, але для смартфонів Android. Це додаток дозволить передавати дані між смартфонами максимально зручним способом.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple готова представити новинку iPhone 9. Інсайдери повідомляють, що новинка з'явиться на публіці вже в березні цього року.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft випустила останнє оновлення для WIndows 7. Компанія відмовилася від підтримки цієї легендарної ОС.