1. Посміхайтеся і отримуйте задоволення. Кращий спосіб перестати соромитися виступати на публіці — стати більш впевненим, навіть якщо впевненість — не ваш коник. Випряміть спину і підніміть підборіддя. Це додасть вам впевнений вигляд. Весь час посміхайтеся і насолоджуйтесь часом, проведеним на танцполі. Це допоможе відчувати себе більш впевнено при виконанні різних танцювальних рухів.

2. Не пийте занадто багато. Пара ковтків допоможе розслабитися і додасть вам впевненості, щоб відмінно танцювати. Але якщо ви вип'єте занадто багато, швидше за все, все закінчиться тим, що ви знову відчуєте збентеження. Коли людина п'яна, його відточені навички починають притуплятися. Підвищується ризик того, що ви почнете прямо на сцені виконувати якісь нові танцювальні рухи.

3. Не турбуйтеся про те, що подумають інші. Можливо, ви нервуєте, тому що переживаєте про те, як навколишні оцінять ваші танцювальні здібності. Не обов'язково завжди бути підготовленим до танцю, якщо ви пішли кудись в бар або на якусь подію. Просто спробуйте злитися з натовпом. Пам'ятайте, що більшість людей більше переживає за те, як вони самі виглядають під час танцю.

4. Уникайте будь-яких незручних і занадто швидких рухів. Якщо ви турбуєтеся про те, що будете соромитися того, як ви танцюєте, слід дотримуватися більш базових рухів. Не намагайтеся повторити якесь неймовірне рух, який ви лише раз побачили на шоу танців. Довірте це професіоналам і включіть в свій танець тільки ті рухи, які точно будуть виглядати добре.

5. Танцюйте з партнером або в команді з друзями. Швидше за все, ви будете почувати себе більш комфортно, якщо будете в оточенні своїх друзів. В такому випадку у вас не буде відчуття, що погляди аудиторії спрямовані тільки на вас.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, чим небезпечні нічні доїдання.