На минулій виставці Gamescom 2018 журналіст видання IGN поцікавився у Піта Хайнса, віце-президента по маркетингу Bethesda, не втомився він від того, що в пресі і співтоваристві видавництво позиціонують як "спасителя синглплеерных ігор".

"Трохи втомився. Синглплеер — це наша невід'ємна частина. Але при цьому ми ті люди, які випустили Elder Scrolls Online, Quake Champions і The Elder Scrolls: Legends", - повідомив Піт Хайнс, віце-президент з маркетингу Bethesda.

У майбутній Fallout 76 розробники роблять упор на спільне проходження, проте, за словами Хайнса, любителі грати поодинці теж знайдуть собі заняття. Також він зазначив, що проходження поодинці буде таким же, як і в попередніх частинах.

Хайнс розповів, що одного разу грав з колегами в Fallout 76 і відбився від гурту, щоб добути якийсь предмет екіпіровки. Незабаром він помітив, що інші учасники команди вчинили так само. Іншими словами, якщо команда захоче проходити гру разом, все так і станеться, але і поодинці кожен гравець непогано себе почуває.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Хайнс звернув окрему увагу на те, що при спільному проходженні Fallout 76 немає ніяких обмежень: користувачі можуть робити що завгодно і перебувати на будь-якій відстані один від одного. Гра відчувається як чергова частина Fallout, в яку, крім усього іншого, можна грати з друзями. Тобто, кооператив - це всього лише нова функція, яка вирізняє цю частину гри від попередніх.

Нагадаємо, що американська компанія Apple у вересні представить три нові моделі iPhone, які зовні будуть схожими на iPhone X, але з деякими зовнішніми відмінностями. Це стосується і бюджетної версії.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", WhatsApp messenger являє з себе найпопулярніший засіб для спілкування в інтернеті, якими користується 1,5 млрд людей по всьому світу. Навіть Telegram на даний момент не здатний змагатися з цим месенджером.

Також "Знай.uа" писав, що засновник сервісу Telegram Павло Дуров на своїй сторінці пояснив причини співпраці компанії зі спецслужбами і урядами країн. Нагадаємо, що 28 серпня Telegram змінив політику конфіденційності, викликавши негативну емоцію у користувачів.