Цифрові корпорації Microsoft і Facebook не раз стикалися з хакерськими атаками. І ось тепер самі перейшли в наступ. Мова йде про угруповання ZINC, відоме недавньою історією з вірусом WannaCry. Про початок операції стало відомо завдяки відповідному записи у блозі одного з керівників Microsoft. Навесні цього року вірус атакував комп'ютери з ОС Windows в 74 країнах. Сумарна кількість кібернападів перевищила 45 тисяч. При цьому, як відзначають фахівці, левова частка атак припала на користувачів з РФ.

За його словами, мова йде про хакерського угруповання ZINC, також відоме як Lazarus Group. "Ми прийшли до висновку, що це дійова особа, що представляє загрозу, несе відповідальність за WannaCry, деструктивну атаку, влаштовану проти клієнтів Microsoft в травні. Крім інших кроків, минулого тижня ми допомогли розладити шкідливий вірус, на який покладається це угруповання, а також провели чистку заражених комп'ютерів наших користувачів, блокували акаунти, використані для здійснення кібератак і зміцнили захист Windows для запобігання повторного зараження", - уточнив Сміт.

У понеділок помічник президента США Дональда Трампа з питань внутрішньої безпеки Том Боссерт в авторській статті в газеті The Wall Street Journal заявив, що влада США офіційно поклали на КНДР відповідальність за масштабну кібератаку з використанням вірусу WannaCry. Як він підкреслив, що звинувачення на адресу Пхеньяну "ґрунтується на доказах", а з висновками Вашингтона "згодні уряди інших країн і приватні компанії". З його слів, "атака була масштабною і призвела до мільярдних [фінансовим] втрат".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про поради хакера

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще