Google оновив політику для розробників в Play Маркеті, щоб заборонити ще кілька категорій додатків, в тому числі криптовалютные програми.

Коли справа доходить до додатків для кріптовалюти, Google говорить, що додатки для майнінг тепер заборонені, але програми, які "дистанційно керують розробкою кріптовалюти", як і раніше можна. Нещодавно Apple заборонила додатки, які використовують кріптовалюти, заявляючи, що "єдиними дозволеними програмами для кріптовалюти є ті, які працюють за межами пристрої, наприклад, з використанням хмарних технологій".

В магазині Google Play заборонені повторювані програми. Це програми, які імітують або надають ті ж послуги, що і програми, які вже існують на платформі. Додатки можуть бути видалені, якщо вони копіюють контент з іншої програми, не додаючи нічого нового або унікального.

Популярні новини зараз
"Продам місце в черзі": чоловіки штурмують ТЦК, воєнкоми не справляються Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа ПриватБанк звернувся до власників пенсійних карток: як уникнути затримок із виплатами
Показати ще

Потім з'являються нові обмеження на програми, пов'язані з вогнепальною зброєю та аксесуарами для вогнепальної зброї. Додатки, які "полегшують продаж вибухових речовин, вогнепальної зброї, боєприпасів або деяких аксесуарів для вогнепальної зброї", тепер заборонені, подібно до того, як YouTube розширив обмеження щодо цих предметів до початку року.

Нагадаємо, не так давно вчені з Університету Аделаїди (Австралія) створили потужний квантовий акумулятор для iPhone, який здатний миттєво зарядитися до 100% через бездротову зарядку.

Зазначається, що перший робочий прототип інноваційної батареї презентує команда вже наприкінці осені 2018, передає видання The Koz Times.

Як повідомляв портал Знай.uа, засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск звернувся до партнерів з проханням повернути частину коштів, які Tesla вже виплатила їм за умовами контрактів. У листі Маска йдеться про повернення "розумної суми грошей" з угод, датованих починаючи з 2016 року. Сам запит виглядає досить відчайдушно: у ньому говориться, що це необхідний захід для того, щоб продовжувати діяльність компанії Tesla.

Також портал Знай.uа писав, що компанія Samsung розробила і протестували нереально міцний дисплей, який неможливо розбити або пошкодити. Повідомляється, що сам дисплей створений на основі органічних світлодіодів (OLED). Новий екран - це гнучка OLED-матриця з посиленою підкладкою, яка збільшує його міцність до максимуму.