Фахівці компанії Google відкрили доступ для користувачів електронної пошти Gmail до нового режиму конфіденційності листування. Мова йде про так звані "листи, які самознищуються".

Новації від Google у Gmail

За даними офіційного ресурсу компанії, оновлення вже тестують і воно буде доступним найближчим часом:

 "Ви можете відправити повідомлення електронної пошти з використанням особливого режиму, щоб захистити конфіденційну інформацію від несанкціонованого доступу. Відправник може встановити для листа дату, коли він буде автоматично видалений, терміном від 1 дня до 5 років, а також відкликати доступ до листа в будь-який час. При цьому одержувач листа не зможе переслати, скопіювати, роздрукувати або завантажити дані, які містяться у тексті", - зазначають експерти.

Як виявилося, новий режим безпеки не зможе повністю виключити копіювання електронних листів. Тобто, одержувач буде як і раніше мати можливість сфотографувати монітор комп'ютера з зображенням тексту листа, а також скористатися спеціальними програмами, за допомогою яких можна зламувати пошту.

Функція доступна в мобільному додатку, а також вона стосується тільки листів, відправлених користувачам цього ж сервісу.

Дивіться: Компанія Google. Погляд з середини

Нагадаємо, електромобіль концерну "Калашніков", концепт якого показали на форумі "Армія-2018", зможе конкурувати з електромобілем Tesla.

Як повідомляв Знай.ua, електромобіль концерну "Калашніков", концепт якого показали на форумі "Армія-2018", зможе конкурувати з електромобілем Tesla.

Також Знай.ua писав, астрономи виявили запаси води у місячних кратерах.