WhatsApp у своєму блозі анонсувала велике оновлення месенджера для iOS і Android. Нововведення торкнулися тільки групових чатів. У компанії виділяють п'ять нових функцій:

Опис групи. Тепер при підключенні до групі нові учасники побачать її опис у верхній частині екрана. Творець спільноти в короткій анотації може описати її цілі, правила або основні теми.

Функції управління для адмінів. У адміністраторів групи з'явилася можливість контролювати в налаштуваннях, хто може змінювати тему, зображення і опис чату.

Надолужити згаяне. Якщо користувач довго був відсутній у груповому чаті, він зможе швидко переглянути повідомлення, адресовані йому. Для цього з'явилася призначена кнопка "@". Пошук учасника. Профіль будь-якого учасника можна знайти по імені через пошук на сторінці інформації про групу.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Тепер адміни можуть позбавляти прав на управління групою інших учасників, а творців чатів більше не можна видалити.

Примітно, що всі функції, що з'явилися сьогодні в WhatsApp, вже давно є в Telegram — одному з головних конкурентів месенджера. У майбутньому в WhatsApp будуть додані стікери, які також вже кілька років присутні в Telegram.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в 2018 році Apple, за чутками, представить три моделі iPhone, одна з яких буде недорогий. Аналітик компанії Rosenblatt Джун Жанг повідомив, які кольори корпусу будуть в цій моделі.

За словами Жанга, Apple випустить недорогий iPhone в жовтому, рожевому і блакитному кольорах. Ймовірно, компанія вважає, що це приверне молоду і небагату аудиторію. У США ця модель буде коштувати від 550 до 650 доларів залежно від обсягу пам'яті.

Жанг також розповів, що до 2019 року Apple перейде на використання потрійного камери. Така конструкція смартфонів дозволить компанії додати нові можливості в платформу доповненої реальності ARKit.