Хакери навчилися повторно завантажувати видалені шкідливі програми в Google Play. Про це повідомляють symantec.com.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа словами експертів з безпеки, як мінімум сім заражених програм повернулися в магазин після блокування, змінивши назви та видавців. Код шкідливого ПЗ залишався таким же.
Небезпечні програми маскувалися під калькулятори, емодзі-клавіатури і диктофони для запису дзвінків, однак вони не виконували вказані в описі функції. Додатки ховалися після установки, намагаючись отримати доступ до девайсу.
Дослідники запевняють, що подібні шкідливі програми крутили жертвам рекламні оголошення і обманювали користувачів фейковими конкурсами, приносячи великий дохід хакерам за рахунок довірливих клієнтів.
Нагадаємо, що на початку травня експерти в області кібербезпеки компанії VUSec розповіли про нову форму атаки на Android-смартфони. Технологія злому отримала назву GLitch. За словами фахівців, вона використовує стару уразливість в апаратному забезпеченні Rowhammer, яка дозволяє здійснювати маніпуляції з даними, що зберігаються в комірках пам'яті компрометованих пристроїв.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що швейцарський стартап "Sirin Labs" представив смартфон Finney, програмна складова якого заснована на технології блокчейна. Відомо, що з технічної сторони Finney не особливо відрізняється від інших моделей вищого цінового сегмента.Новинка оснащена 6-дюймовим екраном із співвідношенням сторін 18:9. В основі апарату лежить флагманський процесор SoC Snapdragon 845, доповнена 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам'яті. Основна камера має роздільну здатність 12 Мп, а фронтальна – 8-мегапіксельна.
Ємність акумулятора становить 3000 мА∙год, що вкрай мало для такого потужного смартфона. Крім того, гаджет оснащений дактилоскопічним датчиком. Відзначається, що виробник гарантує захищеність при роботі з додатками і сервісами, які використовують блокчейн. Заявлена можливість здійснення платежів без комісії і повне шифрування (повідомлення, дзвінки, історія браузера).